Rahvajooksu logo
38. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
Türi lastejooksude tulemused

    Kokku osales pühapäeval, 6.oktooberil 2019 Türil lastejooksudes 618 last.

3 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
663 ADELHEID VIIGIPUU 2 -
366 Adreene Peterson 1 Türi Lasteaed -
10 Amelia Allton 3 Väätsa Lasteaed -
201 Andra Kuutok 3 Türi Lasteaed -
25 Annabel Arge 2 Türi Lasteaed -
502 Annabel Tammik 2 Türi Lasteaed -
306 Brenda Maria Männik 3 Türi vald -
197 Crislin Kuusk 3 Tapa vald -
595 Delisa Võip 2 Türi Lasteaed -
600 DIANDRA TIMMERMAA 3 Türi Lasteaed Kesklinn -
320 Eliise Nurmsalu 3 Türi Lasteaed -
469 Emily Sildmets 3 Türi Laseaed Kesklinn -
386 Emily-Eliise Pukman 3 Türi Lasteaed -
648 EMMA THALSON 2 -
259 Emma Lisette Luuk 3 Türi Lasteaed -
668 GRETE-LIIS PIHU 3 -
448 Grete-Liisa Ruusamäe 3 Türi Lasteaed -
26 Harlete-Maria Arroval 1 Türi Lasteaed -
590 Heidi Villem 3 Türi vald -
369 Heleene Peterson 3 Türi Lasteaed -
370 Jenny Peterson 3 Türi LA Kesklinn -
384 Johanna Pruul 3 Türi Lasteaed -
251 Johhanna Marii Limberg 1 Põltsamaa -
340 Karoly Oss 1 Türi Lasteaed -
155 Keisy Kiik 3 Türi Lasteaed -
106 Keity Juss 2 Türi Lasteaed -
146 Keity Kask 2 Türi Lasteaed -
171 Kertu-Liisu Koks 3 Türi LA Kesklinn -
99 Kirke Jefanov 2 Türi Lasteaed -
208 Kirke Kägu 2 Türi Lasteaed -
272 Lara Bella Mantsik 1 Türi Lasteaed -
533 Laura Toom 2 Türi Lasteaed -
187 Lenna Kreitsman 3 Retla-Kabala Kool -
664 LENNA ROOSNA 2 -
230 Liisa Lumi Lepik 2 Türi Lasteaed -
74 Lilian Harak 3 Türi Lasteaed -
138 Loore Sofia Karu 3 Türi Lasteaed -
86 Loreena Häidma 2 Türi Lasteaed -
122 Marelle Kaasiku 3 Türi LA Kesklinn -
616 MARET KÕIV 2 -
461 Mari Schüts 3 Tallinna linn -
624 MARTA KOOBAS 1 -
611 MERELLE MÜÜR 3 -
219 Merili Lain 3 Türi Lasteaed -
234 Miia Lepik 3 Türi Lasteaed -
255 Miia Kristelle Lips 2 Türi Lasteaed -
252 Miia Sofia Limberg 2 Põltsamaa vald -
119 Milena Kaaret 3 Türi Lasteaed -
7 Mirith Alliksaar 2 Viljandi linn -
437 Mirjam Roosme 3 Türi LA Kesklinn -
634 NORA SELI 2 -
237 Nora Sofia Lieberg 2 Väätsa Lasteaed -
374 Paula Piirmets 3 Türi Lasteaed -
659 RAHEL LUHT 3 -
627 RUTI PARISVÄE 2 -
626 SANDRA KOOBAS 1 -
463 Sandra Schüts 1 Türi Lasteaed -
512 Säsil Taurus 2 Paide Sookure La -

3 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
37 Aaron Bachman 3 Türi Lasteaed -
620 AARON URVE 3 -
643 AIGAR TANILA 1 -
225 Andreas Lavrinenko 3 Türi Lasteaed -
562 Artur Valdek 3 Türi LA Kesklinn -
666 CRISTOFER RANTANEN 3 -
393 Dehvan Põllu 2 Türi Lasteaed -
528 Dominic Tolmatsov 2 Türi Lasteaed -
46 Even Ehasalu 2 Türi Lasteaed -
405 Ever Raadik 2 Türi Lasteaed -
406 Ewert Raadik 2 Türi Lasteaed -
41 Georg Doikin 3 Türi Lasteaed -
87 Georg Härm 2 Türi Lasteaed -
485 Georg Johan Söörd 2 Paide linn -
669 GERHARD VEEBERG 2 -
65 Gregor Gritšenko 2 Türi Lasteaed -
378 Gregor Plakk 3 Türi Lasteaed -
556 Gregor Uusmaa 1 Türi vald -
575 Gregor Veeberg 3 Türi vald -
78 Henri Hiis 1 Türi Lasteaed -
503 Henry Tammiste 2 Kohila vald -
130 Hugo Rasmus Kaljur 2 Türi Lasteaed -
271 Hugo Waldemar Mantsik 3 Türi Lasteaed -
294 Joosep Morov 2 Türi Lasteaed -
568 Karel Valdur 3 Türi Lasteaed -
674 KARL GUSTAV PÕLDSEPP 3 -
365 Karlos Pert 1 Põhja-Pärnumaa vald -
347 Kasper Ott 3 Türi LA Kesklinn -
207 Keio Kägu 1 Türi Lasteaed -
167 Kennerth Kiviselg 3 Häädemeeste vald -
447 Kerdo Ruul 3 Türi LA Kesklinn -
140 Keron Karumets 2 Türi Lasteaed -
588 Keron Viitkin 1 Türi Lasteaed -
174 Kevin Kollamaa 3 Türi LA Kesklinn -
126 Kren Kald 3 Türi LA Kesklinn -
156 Kren Kiik 3 Türi Lasteaed -
428 Madis Rikk 1 Paide Lasteaed -
287 Marko Metsare 2 Türi Lasteaed -
439 Marten Rootsma 2 Türi Lasteaed -
501 Marten Tammet 2 Türi Lasteaed -
89 Martin Iljin 3 Türi vald -
279 Mathias Meekler 2 Türi Lasteaed -
635 MERTIN ORAV 3 -
35 Mikk Marten Avi 3 Türi Lasteaed -
597 Mikkor Võtti 3 Türi Lasteaed -
667 NATHAN MUST 3 -
431 Omar Rizkioui 2 Fredrikstad -
637 RAFAEL HURT 2 -
50 Ragner Einla 2 Pärnu linn -
521 Rainer Teppo 1 Türi Lasteaed -
71 Ralf Hanschmidt 2 Türi Lasteaed -
53 Rasmus Einmann 3 Kohila vald -
522 Rasmus Teppo 3 Türi Lasteaed -
417 Rauno Raudsepp 3 Türi Lasteaed -
498 Remy Tammela 1 Türi Lasteaed -
222 Rico Lauk 3 Järva vald -
182 Robin Koppel 3 Türi LA Kesklinn -
493 Roland Takk 3 Türi Lasteaed -
514 Roland Tee 3 Türi LA Kesklinn -
104 Romet Junolainen 3 Türi LA Kesklinn -
204 Ron Kägo 3 Türi LA Kesklinn -
258 Ronald Lusti 3 Türi Lasteaed -
631 ROSANNA VALANG 1 -
157 Simon Kiik 2 Retla-Kabala Kool -
223 Tomi Lauk 1 Järva vald -
19 Trevor Anton 2 Türi Lasteaed -
363 Trevor Perillus 3 Türi Lasteaed -
342 Uku Oss 3 Retla-Kabala Kool -

4 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
160 Adele Kinsiver 4 Türi Lasteaed -
61 Eliise Galka 4 Järvamaa KHK -
651 ELLE HENRIETTE PLOOM 4 -
589 Elli Villem 4 Türi vald -
483 Grete-Liis Säre 4 Türi Lasteaed -
397 Helene Marie Pärenson 4 Türi LA -
598 Heleri Välimäe 4 Retla-Kabala Kool -
499 Kaily Tammemägi 4 Türi Lasteaed -
610 KATRIIN LESTMAN 4 -
375 Keitlin Pipar 4 Järvamaa KHK -
350 Klaarika Paimla 4 Türi vald -
399 Kristella Pärn 4 Türi Lasteaed -
134 Kristina Viktoria Kamzarova 4 Türi LA -
28 Laura Aru 4 Türi Lasteaed -
30 Liisa Arulepp 4 Järvamaa KHK -
559 Liisa Vahtra 4 Türi Lasteaed -
413 Lysandra Rak 4 Türi Lasteaed -
158 Maria Kiil 4 Türi Lasteaed -
656 MARIBEL SINAIDA SAAN 4 -
613 MERIBEL MÜÜR 4 -
440 Meribel Rootsma 4 Türi Lasteaed -
579 Mirtel Veeroja 4 Järvamaa KHK -
819 NELLA LUKIN 4 -
303 Õnneliis Laura Mäits 4 Järvamaa KHK -
177 Sofia Kooser 4 Järvamaa KHK -
64 Teili Grišenko 4 Türi Lasteaed -

4 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
184 Adam Krawczyk 4 Kohtla-Jarve -
112 Andero Järv 4 Türi Lasteaed -
367 Andero Peterson 4 Türi Lasteaed -
474 Carmo Soosaar 4 Põhja-Pärnumaa vald -
247 Christer Lijur 4 Türi vald -
396 Eduard Johannes Pärenson 4 Türi LA -
368 Endrico Peterson 4 Türi Lasteaed -
614 FREDDY VEIDER 4 -
336 Henry Ormus 4 Türi Lasteaed -
211 Jarek Köhler 4 Türi Lasteaed -
630 JASPER ANTON VÄLIMÄE 4 -
292 Karl Mikson 4 Tallinna linn -
662 KARL ROOSNA 4 -
519 Keijo Teng 4 Türi Lasteaed -
256 Kenert Luik 4 Türi Lasteaed -
622 KERMO LINDE 4 -
325 Kermo Nõlvak 4 Retla-Kabala Kool -
188 Kevin Kroll 4 Türi Lasteaed -
490 Kris Rauno Zubov 4 Väätsa Lasteaed -
459 Kristofer Schmidt 4 Järvamaa KHK -
172 Kristofer Andreas Koks 4 Türi Lasteaed -
500 Mairon Tammet 4 Türi Lasteaed -
266 Margus Maisalu 4 Retla-Kabala Kool -
429 Margus Rikk 4 Paide Lasteaed -
231 Mark Sebastian Lepik 4 Järva vald -
288 Markus Metsare 4 Järvamaa KHK -
341 Marten Oss 4 Türi Lasteaed -
625 MARTIN JAANHOLD 4 -
40 Oliver Brause 4 Türi Lasteaed -
332 Ott Oskar Ohu 4 Türi Lasteaed -
416 Ranel Raudam 4 Põltsamaa vald -
300 Rasmus Mäekivi 4 Türi Lasteaed -
83 Renet Hulko 4 Järvamaa KHK -
537 Robert Toompere 4 Tallinna linn -
108 Robin Jõesma 4 Türi Lasteaed -
359 Robin Pau 4 Türi Lasteaed -
646 ROBIN ROOSNA 4 -
175 Samuel Johann Kont 4 Põhja-Pärnumaa -
246 Sander Liiver 4 Türi Lasteaed -
213 Tarmo Laal 4 Retla-Kabala Kool -
68 Tom Hanmer 4 Türi Lasteaed -

5 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
649 BRIGITTE SIIM 5 -
364 Delisia Pert 5 Põhja-Pärnumaa vald -
484 Eleonora Särkinen 5 Türi Lasteaed -
85 Eliisabet Häidma 5 Türi Lasteaed -
321 Elisabeth Nurmsalu 5 Türi Lasteaed -
644 EMILY SIKORA 5 -
276 Emma Martjak 5 Järvamaa KHK -
373 Gertrud Piirma 5 Türi Lasteaed -
408 Getter Raadik 5 Türi Lasteaed -
391 Grete Purin 5 Rae vald -
315 Hanna-Lisete Nurk 5 Türi Lasteaed -
446 Indra Ruul 5 Türi Lasteaed -
339 Iti Oss 5 Retla-Kabala Kool -
460 Karola Schüts 5 Tallinna linn -
133 Kassandra Maria Kamzarova 5 Türi LA -
45 Krettel Ehamäe 5 Järvamaa KHK -
110 Kädili Jõesuu 5 Türi Lasteaed -
152 Kärt Kerem 5 Retla-Kabala Kool -
404 Laura Päär 5 Järvamaa KHK -
458 Liisbeth Sanglepp 5 Järvamaa KHK -
267 Maribel Mallas 5 Türi Lasteaed -
385 Maribel Puidet 5 Türi Lasteaed -
12 Marie-Eleen Almiste 5 Türi Lasteaed -
92 Marleen Isakar 5 Türi Lasteaed -
20 Marta Anvelt 5 Retla-Kabala Kool -
77 Meribel Heinsoo 5 Järvamaa KHK -
282 Mirjam Meimre 5 Tallinna linn -
283 Mirtel Meimre 5 Tallinna linn -
607 NORA-LIISA KIRSIPUU 5 -
264 Rebecca Läänesaar 5 Türi Lasteaed -
457 Rianna Saia 5 Türi Lasteaed -
462 Saara Schüts 5 Tallinna linn -
520 Sandra Tepner 5 Türi Lasteaed -
530 Sandra Toodu 5 Pärnu linn -
423 Sofia Remmelg 5 Türi Lasteaed -
42 Valeria Doroševa 5 Türi Lasteaed -

5 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
504 Ainar Tanila 5 Türi Lasteaed -
200 Andero Kuutok 5 Türi Lasteaed -
15 Arion Ammer 5 Türi Lasteaed -
509 Arti Tatrik 5 Türi Lasteaed -
362 Brendon Perillus 5 Türi Lasteaed -
338 Eke Oss 5 Retla-Kabala Kool -
58 Fred Falten 5 Türi Lasteaed -
180 Germo Kopolovets 5 Türi Lasteaed -
371 Gregor Piho 5 Türi Lasteaed -
487 Gregor Ževerev 5 Türi Lasteaed -
665 HARALD MUST 5 -
349 Hendrik Paimla 5 Türi vald -
425 Jarek Rhede 5 Türi Lasteaed -
14 Johann Mattias Alusalu 5 Türi Lasteaed -
326 Joosep Nõmmik 5 Türi vald -
241 Kaidar Liige 5 Türi Lasteaed -
615 KARDO KÕIV 5 -
527 Kaspar Toht 5 Türi Lasteaed -
168 Keiro Koemets 5 Türi Lasteaed -
91 Kristofer Illaste 5 Järvamaa KHK -
525 Lukas Timberg 5 Türi Lasteaed -
302 Marcus Mägi 5 Järvamaa KHK -
540 Marten Treier 5 Türi Lasteaed -
523 Matthias-Timo Tiiter 5 Türi Lasteaed -
553 Noel-Henry Uuk 5 Türi Lasteaed -
196 Oskar Kuusik 5 Järvamaa KHK -
273 Otto William Mantsik 5 Türi Lasteaed -
609 PAUL PATRIK SCHUMANN 5 -
441 Pätrik Rootsma 5 Türi Lasteaed -
444 Raho Ruiso 5 Türi vald -
415 Rainis Rand 5 Türi Lasteaed -
113 Rasmus Järv 5 Türi Lasteaed -
323 Rasmus Nurmsalu 5 Türi Lasteaed -
345 Rasmus Otsa 5 Kehtna vald -
593 Rasmus Vislapu 5 Türi Lasteaed -
491 Robin Tabun 5 Türi Lasteaed -
581 Rokko Vellemäe 5 Türi Lasteaed -
147 Roko Kattai 5 Väätsa Lasteaed -
571 Romet Varblane 5 Türi Lasteaed -
535 Sebastian Toom 5 Retla-Kabala Kool -
220 Steffen Laineste 5 Türi Lasteaed -
468 Stig Sild 5 Türi Lasteaed -
445 Tõnis Rull 5 Järva vald -

6 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
554 Adeela Rosanna Uusleer 6 Türi Lasteaed -
348 Adele Paas 6 Türi Lasteaed -
56 Aleksandra Eslas 6 Türi Lasteaed -
531 Anete Toom 6 Türi Lasteaed -
161 Annabel Kinsiver 6 Türi Lasteaed -
632 ANNABEL VÕIMRE 6 -
344 Anneli Otsa 6 Kehtna vald -
274 Berit Mardo 6 Türi Lasteaed -
515 Elis Teesalu 6 Türi vald -
383 Elisabeth Pruul 6 Türi Lasteaed -
210 Gerda Kääpa 6 Väätsa Lasteaed -
482 Gerda Säde 6 Laupa põhikool -
114 Greetely Järve 6 Väätsa põhikool -
115 Hanna Järvela 6 Türi Lasteaed -
617 JANELI MORGENSON 6 -
125 Jete-Lee Kalberg 6 Türi Lasteaed -
524 Kaidi Tikkerbär 6 Türi Lasteaed -
360 Kerly Paumets 6 Türi Lasteaed -
59 Kristelle Frei 6 Türi Lasteaed -
39 Laura Brause 6 Türi Lasteaed -
327 Leevi Nõmmik 6 Tallinna linn -
670 LIIS LÕHMUS 6 -
660 LISANNA LUKIN 6 -
414 Lisanna Rand 6 Türi Lasteaed -
791 LOORE MARIA PÕLDRE 6 -
123 Marleen Kaasiku 6 Türi Lasteaed -
618 MIA SILLASOO 6 -
52 Mirjam Einmann 6 Kohila vald -
654 RAHEL LILLESTE 6 -
477 Selene Sooäär 6 Türi Lasteaed -
281 Sigrit Meerits 6 Türi Lasteaed -
163 Vanessa Kirsimets 6 Väätsa Lasteaed -

6 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
62 Aksel Gansen 6 Türi Lasteaed -
296 Aleksander Murga 6 Väätsa Lasteaed -
221 Brendon Laks 6 Türi Lasteaed -
473 Carlos Soosaar 6 Põhja-Pärnumaa vald -
214 Deven Laasmaa 6 Türi Lasteaed -
380 Devin Polenok 6 Türi Lasteaed -
601 EGOR VALDMAA 6 -
465 Erik Sepp 6 Retla-Kabala Kool -
54 Erkki Engeibrecht 6 Retla-Kabala Kool -
513 Georg Tee 6 Türi Lasteaed -
407 Gert Raadik 6 Türi Lasteaed -
645 GREGOR ROOSNA 6 -
105 Henry Juss 6 Türi Lasteaed -
541 Jeison Trossman 6 Türi Lasteaed -
242 Kairo Liige 6 Türi Lasteaed -
22 Karl Märten Aren 6 Türi Lasteaed -
547 Kaspar Tõnisson 6 Türi Lasteaed -
433 Kerdo Rohtvee 6 Türi Lasteaed -
27 Kristjan Aru 6 Türi Lasteaed -
44 Lukas Eelmäe 6 Kose vald -
121 Mairold Kaasiku 6 Türi Lasteaed -
36 Markus Avila 6 Türi Lasteaed -
536 Marten Toomela 6 Türi Lasteaed -
195 Mattias Kuulme 6 Paide linn -
131 Mikk Markus Kaljur 6 Türi Lasteaed -
317 Oliver Nurk 6 Türi Lasteaed -
652 OTTO HEINRICH PLOOM 6 -
492 Ragnar Takk 6 Türi Lasteaed -
72 Raul Hanschmidt 6 Retla-Kabala Kool -
127 Remo Kald 6 Türi Lasteaed -
638 RICO SELI 6 -
216 Robin Labe 6 Jõgeva vald -
599 Sergo Välimäe 6 Türi Lasteaed -
572 Steven Varblane 6 Türi Lasteaed -
603 TONI KIIVRAMEES 6 -
621 TÕNU TAMBET TÕKKE 6 -

7 aastaste tüdrukute jooksu tulemused, 1000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 529 Mirelle Tonska 7 Laupa põhikool 4:32,02
2 6 Mia-Nora Alliksaar 7 Tallinna linn 4:34,15
3 548 Kaisa Tähiste 7 Laupa põhikool 4:37,53
4 153 Carmen Kerk 7 Väätsa põhikool 4:40,25
5 49 Mia Einla 7 Pärnu linn 4:42,38
6 88 Gerda Härm 7 Türi põhikool 4:50,27
7 532 Keiti Toom 7 Türi põhikool 4:51,53
8 642 STEFANI ROOPÄRG 7 5:15,58
9 290 Merli Metsare 7 Laupa põhikool 5:28,70
10 557 Heily Wagner 7 Türi põhikool 5:31,37
11 11 Emmi Allton 7 Paide HHPK 5:39,09
12 144 Liisa-Lota Kasemägi 7 Türi põhikool 5:42,34
13 356 Pilleriin Palmeos 7 Türi põhikool 5:43,14
14 181 Rebecca Koppel 7 Türi põhikool 5:44,93
15 608 SAARA SÄDE SCHUMANN 7 5:48,15
16 672 LAURA LIIS PAAS 7 5:52,19
17 224 Lumili Laur 7 Türi põhikool 5:52,70
18 673 MARLEEN PÕLDSEPP 7 5:54,70
19 309 Maria-Liisa Mättas 7 Türi põhikool 5:55,25
20 261 Triinu Luukas 7 Türi põhikool 5:55,88
21 218 Loora Lai 7 Laupa põhikool 6:06,77
22 471 Sirelii Soo 7 Türi põhikool 6:09,28
23 305 Laana Mändul 7 Väätsa põhikool 6:17,33
24 538 Aleksandra Toptši 7 Retla-Kabala Kool 6:18,38
25 387 Marie Punapart 7 Väätsa põhikool 6:29,14
26 257 Renate Lusti 7 Laupa põhikool 6:38,02
27 403 Andra Päär 7 Türi põhikool 6:39,69
28 570 Maribel Valk 7 Türi põhikool 6:49,44
29 199 Liise Kuusk 7 Türi põhikool 6:57,00
30 442 Keilin Rootsmaa 7 Türi põhikool 6:58,76
31 481 Agnetha Anita Suur 7 Väätsa põhikool 7:00,18
32 137 Kaisa Karu 7 Türi põhikool 7:05,22
33 418 Krete Marie Reidolf 7 Tallinna linn 7:28,81
34 69 Karoli Hanschmidt 7 Kambja vald 7:53,28

7 aastaste poiste jooksu tulemused, 1000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 29 Hardi Arulepp 7 Türi põhikool 3:58,40
2 185 Eryk Krawczyk 7 Kohtla-Jarve 3:58,80
3 612 KEVIN MÜÜR 7 4:18,00
4 33 Oliver Keir Autor 7 Põltsamaa vald 4:19,10
5 128 Sten-Eric Kalda 7 Kose vald 4:25,50
6 479 Jürgen Surva 7 Türi põhikool 4:30,60
7 8 Robin Alliksaar 7 Järva vald 4:31,80
8 73 Madis Hansen 7 Väätsa Lasteaed 4:32,00
9 576 Henri Veeberg 7 Türi põhikool 4:32,70
10 298 Marko Muuk 7 Türi põhikool 4:32,80
11 453 Robert Rüütel 7 Türi põhikool 4:32,90
12 561 Christofer Valang 7 Türi põhikool 4:33,00
13 166 Johan Kivine 7 Tallinna linn 4:33,70
14 202 Mairo Kõnnusaar 7 Türi põhikool 4:35,03
15 117 Oliver Jüris 7 Türi põhikool 4:35,90
16 351 Kennerth Pajumaa 7 Türi põhikool 4:36,09
17 90 Steven Iljin 7 Türi vald 4:37,20
18 372 Markus Piirits 7 Türi põhikool 4:41,30
19 293 Marlon Mikson 7 Tallinna linn 4:45,10
20 508 Armin Tatrik 7 Türi põhikool 4:46,30
21 186 Joonas Kreitsman 7 Retla-Kabala Kool 4:46,40
22 142 Kermo Kasela 7 Türi põhikool 4:52,90
23 34 Mats Artur Avi 7 Türi põhikool 4:58,02
24 582 Romek Vellemäe 7 Laupa põhikool 5:00,40
25 564 Evert Valdmaa 7 Türi põhikool 5:07,50
26 260 Rein Luukas 7 Laupa põhikool 5:10,20
27 151 Kert Kerem 7 Türi vald 5:16,30
28 333 Karl Martin Oja 7 Türi põhikool 5:17,90
29 346 Hubert Ott 7 Türi põhikool 5:18,30
30 148 Dario Kaugeranna 7 Türi põhikool 5:23,40
31 596 Magnus Võtti 7 Türi põhikool 5:28,40
32 139 Otto Marten Karu 7 Türi põhikool 5:28,90
33 244 Mick Liivamägi 7 Türi põhikool 5:31,00
34 249 Risto Lilletai 7 Pärnu linn 5:37,00
35 3 Rasmus Allemann 7 Laupa põhikool 5:39,10
36 299 Martin Mäekivi 7 Türi põhikool 5:40,60
37 243 Hendrik Liiv 7 Türi põhikool 5:50,50
38 650 EGERT VIILO 7 5:55,70
39 109 Romet Jõesma 7 Türi põhikool 5:57,00
40 307 Harlis Männimets 7 Türi Lasteaed 5:57,50
41 235 Robi Lepik 7 Türi Lasteaed 6:15,90
42 190 Reno Kullasepp 7 Türi põhikool 6:38,20
43 120 Alfred Meinart Kaasiku 7 Türi põhikool 6:42,50
44 314 Andero-Endel Nukka 7 Laupa põhikool 6:42,80
45 563 Villem Valder 7 Türi põhikool 6:43,30
46 518 Gregor Teng 7 Türi põhikool 6:50,00

8 aastaste tüdrukute jooksu tulemused, 1000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 21 Annaliisa Aren 8 Türi põhikool 3:47,16
2 395 Roosi Põllu 8 Türi põhikool 3:51,74
3 215 Mariela Renate Labe 8 Jõgeva vald 3:52,60
4 353 Rebeka Pajur 8 Viimsi vald 3:55,94
5 97 Marina Jasson 8 Türi põhikool 4:01,28
6 118 Joanna Kaaret 8 Türi põhikool 4:05,04
7 379 Viktoria Plakk 8 Türi põhikool 4:09,01
8 239 Karin Liidlein 8 Türi põhikool 4:21,23
9 141 Mirell Kasar 8 Retla-Kabala Kool 4:37,13
10 551 Mirell Ummus 8 Jõelähtme vald 4:41,76
11 419 Adeli Reinaste 8 Türi põhikool 4:54,41
12 653 HEIDI-MERILI REINBERG 8 4:57,22
13 602 TEELE NÕMMIK 8 4:58,44
14 240 Katrin Liidlein 8 Türi põhikool 4:58,84
15 206 Keilin Kägu 8 Türi põhikool 5:02,10
16 316 Kertu Nurk 8 Laupa põhikool 5:06,10
17 640 KEITLIN ROOPÄRG 8 5:07,46
18 401 Lia Pärna 8 Väätsa põhikool 5:12,43
19 550 Grete Elina Ulp 8 Türi põhikool 5:22,46
20 192 Kristelle Kurss 8 Imavere põhikool 5:25,53
21 507 Kerttu Tarius 8 Türi põhikool 5:30,92
22 591 Miamarii Villems 8 Türi põhikool 5:32,09
23 102 Laura Alissa Juhkam 8 Türi põhikool 5:35,22
24 534 Melissa Toom 8 Türi põhikool 5:37,88
25 526 Evelin Toht 8 Laupa põhikool 5:39,12
26 191 Karoliina Kunila 8 Türi põhikool 5:40,03
27 569 Karolin Valk 8 Türi põhikool 5:41,22
28 32 Marie Rebecca Aule 8 Türi põhikool 5:41,76
29 587 Steisy Viilipus 8 Laupa põhikool 5:52,64
30 544 Annabel Tuimann 8 Türi põhikool 6:00,04
31 278 Sandra Masing 8 Türi põhikool 6:00,51
32 193 Kateriina Kurvits 8 Türi põhikool 6:01,04
33 389 Miia Liisa Pungas 8 Türi põhikool 6:12,76
34 480 Lisete Susi 8 Türi põhikool 6:13,26
35 450 Kertu Rändva 8 Türi põhikool 6:17,18
36 430 Katarina Riško 8 Türi põhikool 6:17,74
37 452 Birgit Rüüs 8 Türi põhikool 6:18,44
38 312 Marta Norma 8 Laupa põhikool 6:26,07
39 38 Emma Beekmann 8 Türi põhikool 6:27,29
40 434 Laura Romm 8 Põltsamaa vald 6:38,38
41 432 Janette Rohtsalu 8 Türi põhikool 7:08,20

8 aastaste poiste jooksu tulemused, 1000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 658 RIHARD REIMETS 8 3:38,46
2 629 REIMO PARISVÄE 8 3:48,79
3 80 Tristan Homin 8 Aravete Keskkool 3:50,38
4 475 Jargo Johannes Sootla 8 Väätsa põhikool 4:03,68
5 217 Kristofer Lai 8 Türi põhikool 4:06,63
6 560 Enry Vahtre 8 Türi põhikool 4:10,90
7 470 Devon Sillasoo 8 Käru põhikool 4:21,27
8 232 Markin Lepik 8 Aravete Keskkool 4:23,81
9 47 Ken-Marten Eibak 8 Laupa põhikool 4:28,77
10 639 JOHAN ADRIAN PROKOPOVITS 8 4:34,63
11 390 Georg Purin 8 Rae vald 4:36,49
12 203 Märten Kõpp 8 Tallinna linn 4:45,42
13 592 Oskar Villems 8 Türi põhikool 4:46,02
14 297 Saamuel Murga 8 Väätsa põhikool 4:49,19
15 655 RASMUS KADAK 8 4:49,45
16 100 Gregor Juhe 8 Türi põhikool 5:05,07
17 159 Martin Kiisk 8 Türi põhikool 5:17,03
18 81 Robin Leonardo Hosman 8 Türi põhikool 5:18,15
19 505 Karmo Tankler 8 Laupa põhikool 5:26,48
20 169 Kermo Koemets 8 Laupa põhikool 5:27,66
21 205 Ervin Kägu 8 Türi põhikool 5:36,12
22 567 Andrek Valdur 8 Türi põhikool 5:37,78
23 335 Regor Orav 8 Türi põhikool 5:38,65
24 322 Oliver Nurmsalu 8 Türi põhikool 5:48,37
25 636 KERON LEHTLA 8 5:51,47
26 337 Andren Oss 8 Laupa põhikool 5:54,70
27 238 Stepan Lihtman 8 Türi põhikool 6:02,22
28 573 Erik Varis 8 Väätsa põhikool 6:02,64
29 578 Henri Veere 8 Türi põhikool 6:19,03
30 324 Rasmus Nurmsalu 8 Türi põhikool 6:23,31

9 aastaste tüdrukute jooksu tulemused, 1000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 4 Berit Alliksaar 9 Viljandi linn 3:40,42
2 577 Marianne Veeberg 9 Türi põhikool 3:48,71
3 661 SANDRA SUVI 9 3:49,29
4 436 Mari Roosme 9 Türi põhikool 3:49,81
5 580 Madeleine Josephine Veerpalu 9 Tallinn 3:50,30
6 426 Brigitta Maria Riipus 9 Põltsamaa 3:55,37
7 291 Eliisa Miadzieles 9 Türi põhikool 4:09,40
8 671 MAILEEN KOTLOV 9 4:17,65
9 361 Simona Pent 9 Tartu linn 4:19,46
10 48 Liisbet Einla 9 Pärnu linn 4:24,32
11 352 Martha-Mirelle Pajumaa 9 Laupa PK 4:27,72
12 412 Jade Rajasaar 9 Türi põhikool 4:31,14
13 546 Tene Tuulis 9 Türi põhikool 4:33,73
14 476 Saara Eliise Sootla 9 Väätsa põhikool 4:54,83
15 212 Liis Laagemann 9 Laupa põhikool 4:56,18
16 319 Karoliine Nurmik 9 Laupa põhikool 5:03,09
17 129 Simona Kaljas 7 Tallinna linn 5:08,59
18 454 Mari-Liis Saadov 9 Laupa põhikool 5:10,02
19 82 Raneli Hulko 9 Väätsa põhikool 5:20,96
20 268 Mariette Mallas 9 Türi põhikool 5:24,31
21 311 Mia-Joanna Nauts 9 Türi põhikool 5:25,76
22 9 Heili Alljärv 9 Türi põhikool 5:34,90
23 565 Merilyn Valdmaa 9 Türi põhikool 5:37,02
24 149 Lysandra Kaugeranna 9 Türi põhikool 5:38,61
25 67 Laura Gunt 9 Laupa põhikool 6:04,54
26 516 Emili Teesalu 9 Türi põhikool 6:05,49
27 381 Emily Polenok 9 Türi põhikool 6:10,83
28 604 SIMONA RÄTSEP 9 6:17,31
29 277 Hanna Martjak 9 Türi põhikool 6:26,18

9 aastaste poiste jooksu tulemused, 1000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 376 Jakob Pirnipuu 9 Otepää vald 3:26,80
2 628 KRISTO PARISVÄE 9 3:35,40
3 164 Karl-Erik Kirsipuu 9 Põltsamaa vald 3:37,50
4 18 Jürgen Ansi 9 Käru põhikool 3:41,10
5 334 Sander Ojasaar 9 Türi põhikool 3:46,50
6 189 Lauri Kukk 9 Tallinna linn 3:52,00
7 451 Gustav Rännel 9 Türi põhikool 4:10,30
8 70 Oskar Hanschmidt 9 Kambja vald 4:14,00
9 60 Raiko Frei 9 Türi põhikool 4:16,00
10 329 Kaupo Närripä 9 Laupa põhikool 4:17,30
11 24 Mihkel Aren 9 Türi põhikool 4:19,40
12 76 Mairold Heinsoo 9 Türi põhikool 4:20,00
13 23 Marten Aren 9 Türi põhikool 4:22,20
14 289 Marten Metsare 9 Laupa põhikool 4:22,60
15 93 Reigo Isakar 9 Türi põhikool 4:23,00
16 420 Rauno Reinaste 9 Türi põhikool 4:24,50
17 583 Mihkel Vest 9 Käru põhikool 4:29,30
18 116 Aigar Jürioja 9 Türi põhikool 4:40,20
19 79 Daniel Hilko 9 Türi põhikool 4:49,00
20 510 Arton Tatrik 9 Türi põhikool 4:58,70
21 84 Bogdan Hutsalo 9 Türi 5:02,90
22 248 Reiko Lilletai 9 Pärnu linn 5:06,50
23 388 Markus Punapart 9 Väätsa põhikool 5:08,00
24 150 Kaspar Kaur 9 Türi põhikool 5:09,30
25 55 Reyden Rey Eriks 9 Türi põhikool 5:24,90
26 605 UKU MARTIN JÄRVE 9 5:29,20
27 486 Andreas Ševerev 9 Türi põhikool 5:29,60
28 409 Kristjan Raadik 9 Türi põhikool 5:32,00
29 66 Rasmus Grupmann 9 Türi põhikool 5:33,70
30 178 Steven Kooser 9 Laupa põhikool 5:35,10
31 280 Maarek Meerits 9 Laupa põhikool 5:54,00
32 111 Sebastian Jõgisalu 9 Türi põhikool 5:54,50
33 254 Karlis Lips 9 Türi põhikool 5:54,70
34 132 Kristjan Georg Kamzarov 9 Türi PK 9:00,00

10 aastaste tüdrukute jooksu tulemused, 2000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 358 Anett Liisa Parts 10 Anija vald 9:01,15
2 392 Kadi Puu 10 Türi põhikool 9:59,65
3 304 Hanna Loore Mällo 10 Tallinna linn 10:10,49
4 51 Grete Einmann 10 Kohila vald 10:15,12
5 619 KAISA MORGENSON 10 10:19,26
6 5 Iiris Alliksaar 10 Aravete Keskkool 10:29,43
7 647 CAROLA SOO 10 10:32,26
8 558 Liisa Karoliine Vaht 10 Harku vald 11:00,14
9 641 MERILIN ROOPÄRG 10 11:06,83
10 377 Laura Pirnipuu 10 Otepää vald 11:24,34
11 552 Sireli Ummus 10 Jõelähtme vald 11:34,30
12 63 Roosi Gansen 10 Türi põhikool 11:34,34
13 586 Ketren Viilip 10 Türi põhikool 13:04,01
14 43 Lenneli Eelmäe 10 Kose vald 13:11,36
15 585 Keiti Viilip 10 Türi põhikool 13:26,30
16 495 Eliise Talvoja 10 Türi põhikool 13:42,61
17 107 Melany Juss 10 Türi põhikool 13:55,82
18 308 Laurete Männimets 10 Türi põhikool 15:03,61
19 173 Laura-Liis Koks 10 Laupa põhikool 15:04,51
20 245 Liisandra Liiver 10 Laupa põhikool 15:40,94
21 400 Lee Pärna 10 Väätsa põhikool 17:04,48

10 aastaste poiste jooksu tulemused, 2000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 250 Steven Marti Lillipuu 10 Türi põhikool 8:50,90
2 233 Marten Aron Lepik 10 Aravete Keskkool 8:51,90
3 310 Roger Narmont 10 Tallinna linn 9:09,40
4 394 Juhan Põllu 10 Türi põhikool 10:28,90
5 438 Rasmus Roostalu 10 Tallinna linn 10:39,30
6 623 KAIRO-MARKUS LINDE 10 11:41,40
7 270 Chris Walter Mantsik 10 Laupa põhikool 13:01,10
8 295 Greman Muntjan 10 Laupa põhikool 13:13,20
9 313 Martin Norma 10 Laupa põhikool 13:15,80
10 545 Rasmus Tuimann 10 Türi põhikool 13:30,70
11 478 Markus Stokmann 10 Laupa põhikool 14:02,80
12 410 Tristjan Raadik 10 Türi põhikool 14:03,10
13 633 EGERT VAHTRE 10 14:21,10
14 98 Meiko Jeena 10 Laupa põhikool 14:23,80
15 96 Nikita Jakobson 10 Käru põhikool 15:23,40
16 456 Andre Saar 10 Laupa põhikool 15:41,50
17 198 Cristofer Kuusk 10 Tapa vald 15:44,60
18 422 Johann Georg Reinvald 10 Kose vald 16:45,20
19 606 KRISTOFER JEVGENI KAMZAROV 10 17:04,90
20 162 Matthew Kirsimets 10 Türi põhikool 17:55,20
21 506 Urmo Tankler 10 Laupa põhikool 18:25,80

11 aastaste tüdrukute jooksu tulemused, 2000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 154 Kelit Kesa 11 Põltsamaa vald 9:11,06
2 94 Indra Jahesalu 11 Tallinna linn 9:21,42
3 464 Ragne Seeder 11 Põltsamaa vald 11:52,02
4 228 Roosi Ann Lehtla 11 Tallinna linn 12:36,15
5 170 Kai-Kärolin Koks 11 Laupa põhikool 15:54,27
6 688 IIRIS VOOREMÄE 8 18:06,36
7 678 BIRGIT VESTUNG 11 18:24,93

11 aastaste poiste jooksu tulemused, 2000m

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 354 Roger Pajur 11 Viimsi vald 8:36,30
2 657 KARL MIHKEL PÕLDRE 11 8:58,20
3 17 Joosep Ansi 11 Käru põhikool 10:13,40
4 145 Ove Markus Kasemägi 11 Türi põhikool 10:13,70
5 427 Kristofer Aurelius Riipus 11 Põltsamaa 11:12,30
6 517 Marten Teetsov 11 Käru põhikool 11:18,40
7 31 Ruuben Arume 11 Paide linn 12:03,30
8 13 Karl-Johan Alt 11 Türi põhikool 12:55,30
9 331 Üllas Närripä 11 Laupa põhikool 13:12,10
10 466 Hermann Sepp 11 Laupa põhikool 13:15,50
11 95 Jegor Jakobson 11 Käru põhikool 13:50,20
12 183 Mehis Kotselainen 11 Türi põhikool 15:23,60
13 555 Jan Markus Uusleer 11 Türi põhikool 16:01,90
14 265 Kevin Maasik 11 Türi põhikool 17:38,50
15 355 Indre Karel Palmeos 11 Türi põhikool 18:37,20

 

Peakohtuniku poolt kinnitatud lõplik protokoll.