Rahvajooksu logo
37. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
Türi lastejooksude tulemused

    Kokku osales pühapäeval, 7.oktooberil 2018 Türil lastejooksudes 581 last.

3 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
-1048Adele Kinsiver 3Türi Lasteaed-
1199 Aliide Niinemets 2 Pärnu linn -
1473 Cassandra Ütsmüts 3 Tartu linn -
1082 Crislin Kuusk 2 Tapa vald -
1052 Darija Kirss 2 Pärnu linn -
1549 EGERI LUI 3 -
1132 Elina Lipp 3 Türi Lasteaed -
1458 Elli Villem 3 Türi vald -
1552 ELSY RIINER 1 -
1344 Emily Sildmets 2 Türi Lasteaed -
1362 Grete-Liis Säre 3 Türi Lasteaed -
1321 Grete-Liisa Ruusamäe 2 Türi Lasteaed -
1553 GRETHEN RAJALA 3 -
1459 Heidi Villem 2 Türi vald -
1275 Helene Marie Pärenson 3 Türi vald -
1469 Heleri Välimäe 3 Retla-Kabala Kool -
1264 Johanna Pruul 2 Türi Lasteaed -
1219 Keitlin Närripä 3 Türi Lasteaed -
1256 Keitlin Pipar 3 Türi Lasteaed -
1234 Klaarika Paimla 3 Türi vald -
942 Krettel Ehamäe 4 Türi Lasteaed -
1277 Kristella Pärn 3 Türi Lasteaed -
1072 Lenna Kreitsman 2 Retla-Kabala Kool -
928 Liisa Arulepp 3 Türi Lasteaed -
1424 Liisa Vahtra 3 Türi Lasteaed -
1513 LISELLE LAANUS 1 -
903 Lisette Aas 3 Rae vald -
1027 Loore Sofia Karu 2 Türi Lasteaed -
1290 Lysandra Rak 3 Türi vald -
1511 MARI SCHÜTS 2 -
1045 Maria Kiil 3 Türi Lasteaed -
1318 Meribel Rootsma 3 Türi Lasteaed -
1101 Merili Lain 2 Türi Lasteaed -
1534 MERTIN ORAV 0 -
1113 Miia Lepik 2 Türi Lasteaed -
1134 Miia Kristelle Lips 1 Türi Lasteaed -
1009 Milena Kaaret 2 Türi Lasteaed -
912 Mirith Alliksaar 1 Põltsamaa -
1315 Mirjam Roosme 2 Türi Lasteaed -
1189 Õnneliis Mäits 3 Türi Lasteaed -
1062 Sofia Kooser 3 Türi Lasteaed -
993 Stella-Marleen Jurak 3 Nõo vald -
1332 Suni Saartson 2 Türi Lasteaed -
1374 Säde Tali 2 Tallinna linn -
955 Teili Gritšenko 3 Türi vald -
1175 Tuuli Mikkor 3 Tallinna linn -

3 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
-934Aaron Bachman 2Türi Lasteaed-
1001 Andero Järv 3 Türi vald -
1247 Andero Peterson 3 Türi vald -
1524 ANDREAS LAVRINENKO 2 -
1331 Aron Saartson 2 Türi Lasteaed -
1429 Artur valdek 2 Türi Lasteaed -
1352 Carmo Soosaar 3 Põhja-Pärnumaa vald -
1122 Christer Lijur 3 Türi vald -
1539 CRISTIANO STERNFELD 2 -
1272 Dehvan Põllu 1 Türi Lasteaed -
1274 Eduard Johannes Pärenson 3 Türi vald -
1543 EGERT VILIDO 1 -
1364 Georg Johan Söörd 1 Paide linn -
1551 GREGOR AAVIK 2 -
954 Gregor Gritšenko 1 Türi vald -
1257 Gregor Plakk 2 Türi Lasteaed -
1440 Gregor Veeberg 2 Türi vald -
1021 Hugo Rasmus Kaljur 1 Türi Lasteaed -
1148 Hugo Waldemar Mantsik 2 Türi Lasteaed -
1094 Jarek Köhler 3 Türi Lasteaed -
1521 JASPER ANTON VÄLIMÄE 3 -
1433 Karel valdur 2 Türi Lasteaed -
1176 Karl Mikson 3 Tallinna linn -
1135 Kenert Luik 3 Türi Lasteaed -
1212 Kermo Nõlvak 3 Retla-Kabala Kool -
1015 Kren Kald 2 Türi Lasteaed -
1368 Kris Rauno Zubov 3 Väätsa Lasteaed Paikäpp -
1338 Kristofer Schmidt 3 Türi Lasteaed -
1502 LENNART SOO 2 -
1497 MAIRON TAMMET 3 -
1142 Margus Maisalu 3 Retla-Kabala Kool -
1307 Margus Rikk 3 Paide Lasteaed -
1110 Mark Sebastian Lepik 3 Järva vald -
1168 Marko Metsare 1 Türi Lasteaed -
1169 Markus Metsare 3 Türi Lasteaed -
1229 Marten Oss 3 Türi Lasteaed -
1317 Marten Rootsma 1 Türi vald -
976 Martin Iljin 2 Türi vald -
1486 MARTIN JAANHOLD 3 -
932 Mikk Marten Avi 2 Türi Lasteaed -
1468 Mikkor Võtti 2 Türi Lasteaed -
1221 Ott Oskar Ohu 3 Türi Lasteaed -
1525 RAHEL LUHT 2 -
1262 Raimond Prohhorov 2 Türi Lasteaed -
1294 Ranel Raudam 3 Põltsamaa Ühisgümnaasium -
1297 Rauno Raudsepp 2 Türi Lasteaed -
1104 Rico Lauk 2 Järva vald -
1066 Robin Koppel 2 Türi Lasteaed -
1546 ROBIN ROOSNA 3 -
1371 Roland Takk 2 Türi Lasteaed -
1069 Ron Teodor Koronen 3 Keila -
1059 Samuel Johann Kont 3 Vändra vald -
1481 SILVER TAMMIST 3 -
1044 Simon Kiik 1 Retla-Kabala Kool -
960 Tom Hanmer 3 Türi vald -
936 Trevor Berillus 2 Retla-Kabala Kool -
1533 UKU ALLA 2 -
1230 Uku Oss 2 Retla-Kabala Kool -

4 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
-1342Brigite Siim 4Rae vald-
1245 Delisia Pert 4 Põhja-Pärnumaa vald -
1363 Eleonora Särkinen 4 Türi Lasteaed -
1372 Ellen Tali 4 Tallinna linn -
1547 EMILY SIKORA 4 -
1154 Emma Martjak 4 Järvamaa -
1254 Gertrud Piirma 4 Türi Lasteaed -
1285 Getter Raadik 4 Türi Lasteaed -
1514 GRETE PURIN 4 -
940 Hanna Eensalu 4 Türi vald -
1227 Iti Oss 4 Retla-Kabala Kool -
1530 JENNYFER VIISEL 4 -
1013 Jete-Lee Kalberg 5 Türi Lasteaed -
1024 Kassandra Maria Kamzarova 4 Türi Lasteaed -
997 Kädili Jõesuu 4 Türi Lasteaed -
1041 Kärt Kerem 4 Retla-Kabala Kool -
1283 Laura Päär 4 Türi Lasteaed -
1335 Liisbeth Sanglepp 4 Türi Lasteaed -
1250 Maria Petrištševa 5 Narva linn -
1143 Maribel Mallas 4 Türi Lasteaed -
916 Marie-Eleen Almiste 4 Türi vald -
981 Marleen Isakar 4 Türi Lasteaed -
922 Marta Anvelt 4 Kabala Kool-Lasteaed -
1550 MELISSA-MILANA AAVIK 4 -
967 Meribel Heinsoo 4 Türi Lasteaed -
1164 Mirjam Meimre 4 Tallinna linn -
1165 Mirtel Meimre 4 Tallinna linn -
1140 Rebecca Läänesaar 4 Türi Lasteaed -
1544 RIANNA SAIA 4 -
1510 RICHELLE SCHÜTS 4 -
1509 SAARA SCHÜTS 4 -
1390 Sandra Tepner 4 Türi Lasteaed -
1489 SANDRA TOODU 4 -
1496 SONJA RÄBOKON 4 -
939 Valeria Doroseva 4 Türi Lasteaed -

4 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
-1376Ainar Tanila 4Türi Lasteaed-
1085 Andero Kuutok 4 Türi Lasteaed -
919 Arion Ammer 4 Türi Lasteaed -
1381 Arti Tatrik 4 Türi Lasteaed -
935 Brendon Berillus 4 Retla-Kabala Kool -
1490 DEVOR TIITSOO 4 -
1226 Eke Oss 4 Retla-Kabala Kool -
949 Fred Falten 4 Türi Lasteaed -
1064 Germo Kopolovets 4 Türi Lasteaed -
1252 Gregor Piho 4 Türi Lasteaed -
1341 Gregor Severev 4 Türi Lasteaed -
1233 Hendrik Paimla 4 Türi vald -
941 Herbert Eensalu 4 Türi vald -
1306 Jarek Rhede 4 Türi Lasteaed -
918 Johann Mattias Alusalu 4 Türi Lasteaed -
1215 Joosep Nõmmik 4 Türi vald -
1395 Kaspar Toht 4 Türi Lasteaed -
978 Kristofer Illaste 4 Türi Lasteaed -
1393 Lukas Timberg 4 Türi Lasteaed -
1186 Marcus Mägi 4 Türi Lasteaed -
1389 Markus Tempel 4 Türi vald -
1392 Matthias-Timo Tiiter 4 Türi Lasteaed -
1081 Mattias Kuulme 5 Paide linn -
998 Miko Jõesuu 4 Kambja vald -
1149 Otto William Mantsik 4 Türi Lasteaed -
1319 Patrik Rootsma 4 Türi Lasteaed -
1292 Rainis Rand 4 Türi Lasteaed -
1002 Rasmus Järv 4 Türi Lasteaed -
1464 Rasmus Vislapu 4 Türi Lasteaed -
1025 Rihard Kapp 4 Viljandi linn -
1369 Robin Tabun 4 Türi Lasteaed -
1035 Roko Kattai 4 Väätsa Lasteaed Paikäpp -
1475 SEBASTIAN KOTOV 4 -
973 Siim-Erik Iir 4 Otepää vald -
1343 Stig Sild 4 Türi Lasteaed -

5 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
-1420Adeela Rosanna Uusler 5Türi Lasteaed-
948 Aleksandra Eslas 5 Türi Lasteaed -
1400 Anete Toom 5 Türi -
1049 Annabel Kinsiver 5 Türi Lasteaed -
1540 ANNABEL VÕIMRE 5 -
1537 ANNI SUVI 5 -
1150 Berit Mardo 5 Türi vald -
1387 Elis Teesalu 5 Türi vald -
1263 Elisabeth Pruul 5 Türi Lasteaed -
1506 EMMA GULJAJEV 5 -
1093 Gerda Kääpa 5 Väätsa Lasteaed Paikäpp -
1361 Gerda Säre 5 Türi Lasteaed -
1004 Hanna Järvela 5 Türi Lasteaed -
1261 Heleene Prohhorov 5 Türi Lasteaed -
1178 Janeli Morgenson 5 Põltsamaa vald -
902 Karolin Aare 5 Türi Lasteaed -
1243 Kerly Paumets 5 Türi Lasteaed -
1532 KRISTELLE FREI 5 -
1512 LAURA-LISETTE LAANUS 5 -
1291 Lisanna Rand 5 Türi Lasteaed -
965 Lovise Heinsaar 5 Türi vald -
1124 Rahel Lilleste 5 Pärnu linn -
1329 Ria-Loviise Saaremaa 5 Türi vald -
1281 Sandra Pärt 5 Tartu vald -
1161 Sigrit Meerits 5 Türi Lasteaed -
1051 Vanessa Kirsimets 5 Väätsa Lasteaed Paikäpp -

5 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
-951Aksel Gansen 5Türi Lasteaed-
1182 Aleksander Murga 5 Tarbija Lastaed-Kool -
1103 Brendon Laks 5 Türi Lasteaed -
1351 Carlos Soosaar 5 Põhja-Pärnumaa vald -
1527 CRISTOFER-STEIMAR VIISEL 5 -
1096 Deven Laasma 5 Türi Lasteaed -
946 Endri Sander Elias 5 Retla-Kabala Kool -
1339 Erik Sepp 5 Retla-Kabala Kool -
1529 FREDERIK VIISEL 5 -
1284 Gert Raadik 5 Türi Lasteaed -
1545 GREGOR ROOSNA 5 -
995 Henry Juss 5 Türi Lasteaed -
1404 Jesper Truup 5 Jõgeva vald -
924 Karl Märten Aren 5 Türi Lasteaed -
1411 Kaspar Tõnisson 5 Türi Lasteaed -
1406 Kasper Truup 5 Jõgeva vald -
1310 Kerdo Rohtvee 5 Türi Lasteaed -
1427 Kristofer Vaik 5 Rae vald -
1480 LEEVI NÕMMIK 5 -
1499 LUKAS EELMÄE 5 -
933 Markus Avila 5 Türi Lasteaed -
1403 Marten Toomela 5 Türi Lasteaed -
1022 Mikk Markus Kaljur 5 Türi Lasteaed -
1206 Oliver Nurk 5 Türi Lasteaed -
1370 Ragnar Takk 5 Türi Lasteaed -
961 Raul Hanschmidt 5 Retla-Kabala Kool -
1012 Remo Kald 5 Türi Lasteaed -
1114 Robi Lepik 6 Türi Lasteaed -
1098 Robin Labe 5 Jõgeva vald -
1061 Romet Koor 5 Türi Lasteaed -
1359 Romet Susi 5 Anija vald -
1470 Sergo Välimäe 5 Türi Lasteaed -
1457 Siim Vilbu 5 Ambla Lasteaed-Põhikool -
1495 SIMO SOO 5 -
1437 Steven Varblane 5 Türi Lasteaed -

6 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1282Andra Päär 6Türi Lasteaed-
1131 Angelina Lipp 6 Türi Lasteaed -
1115 Dene-Ly Lepiste 6 Türi Lasteaed -
915 Emmi Allton 6 Väätsa Lasteaed Paikäpp -
972 Gerda Härm 6 Türi Lasteaed -
1373 Hedvig Tali 6 Tallinna linn -
1421 Heily Wagner 6 Türi Lasteaed -
1276 Kaisa Pärn 6 Türi Lasteaed -
1413 Kaisa Tähiste 6 Türi Lasteaed -
1320 Keilin Rootsmaa 6 Türi Lasteaed -
1401 Keiti Toom 6 Türi -
1493 KRETE MARIE REIDOLF 6 -
1518 KRISTELLA RAND 6 -
1031 Liisa-Lota Kasemägi 6 Türi -
1084 Liise Kuusk 6 Türi Lasteaed -
1213 Lisbeth Nõlvak 6 Türi Lasteaed -
1099 Loora Lai 6 Türi Lasteaed -
1105 Lumili Laur 6 Türi Lasteaed -
1174 Maria Mikkor 6 Tallinna linn -
1194 Maria-Liisa Mätas 6 Türi Lasteaed -
1548 MARIBEL VALIK 6 -
1266 Marie Punapart 6 Väätsa Lasteaed Paikäpp -
1171 Merli Metsare 6 Türi Lasteaed -
945 Mia Einla 6 Pärnu linn -
911 Mia-Nora Alliksaar 6 Tallinna linn -
1399 Mirelle Tonska 6 Türi Lasteaed -
1145 Mirjam Mallas 6 Türi Lasteaed -
1241 Pilleriin Palmeos 6 Türi Lasteaed -
1065 Rebecca Koppel 6 Türi Lasteaed -
1349 Sirelii Soo 6 Türi vald -
1139 Triinu Luukas 6 Türi vald -
905 Triinu Liis Aasav 6 Türi Lasteaed -

6 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
- 1073 Aadi Kukk 6 Türi Lasteaed -
1202 Andero-Endel Nukka 6 Türi vald -
1439 Andri Oleksiy Vartsaba 6 Retla-Kabala Kool -
1380 Armin Tatrik 6 Türi Lasteaed -
1428 Christofer Valang 6 Türi Lasteaed -
1036 Dario Kaugeranna 6 Türi Lasteaed -
1430 Evert valdmaa 6 Türi Lasteaed -
1479 HANS KIVINE 6 -
927 Hardi Arulepp 6 Türi Lasteaed -
1192 Harlis Männimets 6 Türi Lasteaed -
1441 Henri Veeberg 6 Türi vald -
1462 Hugo-Karl Vilu 6 Türi vald -
1071 Joonas Kreitsman 6 Retla-Kabala Kool -
1357 Jürgen Surva 6 Türi Lasteaed -
1222 Karl Martin Oja 6 Türi vald -
1235 Kennerth Pajumaa 6 Türi Lasteaed -
1040 Kert Kerem 6 Retla-Kabala Kool -
1555 MADIS HANSEN 6 -
1467 Magnus Võtti 6 Türi Lasteaed -
1087 Mairo Kõnnusaar 6 Türi Lasteaed -
1515 MARKO LIIDLEIN 6 -
1253 Markus Piirits 6 Türi Lasteaed -
1177 Marlon Mikson 6 Tallinna linn -
1019 Marten Kaljumäe 6 Viimsi vald -
1195 Marten Mölder 6 Türi Lasteaed -
1055 Martin Klein-Daka 6 Türi Lasteaed -
931 Mats Artur Avi 6 Türi Lasteaed -
1120 Mick Liivamägi 6 Türi Lasteaed -
1006 Oliver Jüris 6 Türi vald -
1517 OLIVER RAND 6 -
1348 Oskar Soo 6 Põhja-Sakala vald -
1028 Otto Marten Karu 6 Türi Lasteaed -
908 Rasmus Allemann 6 Türi Lasteaed -
913 Robin Alliksaar 6 Ambla Lasteaed-Põhikool -
977 Steven Iljin 6 Türi vald -
904 Tormis Aas 6 Rae vald -

7 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 923 Annaliisa Aren 7 Türi Põhikool 5:54,09
2 1097 Mariela Renate Labe 7 Jõgeva vald 6:02,06
3 1008 Joanna Kaaret 7 Türi Põhikool 6:11,04
4 1118 Karin Liidlein 7 Türi Põhikool 6:12,00
5 1237 Rebeka Pajur 7 Viimsi vald 6:23,00
6 1258 Viktoria Plakk 7 Türi Põhikool 6:28,00
7 1249 Anastassia Petrištševa 7 Narva linn 6:35,00
8 1119 Katrin Liidlein 7 Türi Põhikool 6:44,00
9 1060 Adeele Kontus 7 Türi Põhikool 6:54,00
10 1416 Mirell Ummus 7 Jõelähtme vald 6:56,00
11 957 Getri Guljajev 7 Põhja-Pärnumaa vald 6:57,00
12 987 Marina Jasson 7 Türi Põhikool 7:05,00
13 920 Mirete Andresoo 7 Türi Lasteaed 7:09,00
14 1079 Kristelle Kurss 7 Imavere Põhikool 7:19,00
15 1205 Kertu Nurk 7 Laupa Põhikool 7:23,00
16 1029 Mirell Kasar 7 Retla-Kabala Kool 7:27,00
17 1347 Deivi Sinivee 7 Türi Põhikool 7:29,00
18 1146 Lilli Lisette Mangusson 7 Tallinna linn 7:30,00
19 1039 Geiri-Arielle Kees 7 Pärnu linn 7:39,00
20 1107 Karoliine Leemet 7 Käru Põhikool 7:44,00
21 1091 Keilin Kägu 7 Türi Põhikool 8:06,00
22 1298 Adeli Reinaste 7 Türi Põhikool 8:09,00
23 1228 Kaia Oss 7 Retla-Kabala Kool 8:16,00
24 1067 Emma Luise Koronen 7 Keila 8:22,00
25 953 Greete Gornov 7 Peetri Kool 8:28,00
26 1394 Evelin Toht 7 Laupa Põhikool 8:34,00
27 1435 Karolin Valk 7 Türi Põhikool 8:41,00
28 1217 Jane-Ly Närripä 7 Laupa Põhikool 8:46,00
29 1415 Grete Elina Ulp 7 Türi Põhikool 8:53,00
30 1302 Heidi-Merili Reinberg 7 Retla-Kabala Kool 8:59,00
31 1279 Lia Pärna 7 Väätsa Põhikool 9:07,00
32 1109 Tairi Lehesalu 7 Väätsa Põhikool 9:11,00
33 1379 Kerttu Tarius 7 Türi Põhikool 9:13,00
34 992 Laura Alissa Juhkam 7 Türi Põhikool 9:17,00
35 1460 Miamarii Villems 7 Türi Põhikool 9:36,00
36 1305 Kirke Renke 7 Türi Põhikool 9:44,00
37 1508 ALEKSANDRA ŠLEGEL 7 9:46,00
38 1080 Kateriina Kurvits 7 Türi Põhikool 9:48,00
39 1156 Sandra Masing 7 Türi Põhikool 9:51,00
40 1299 Elenor Reinaste 7 Paide Hillar Hanssoo Põhikool 9:54,00
41 1358 Lisete Susi 7 Türi Põhikool 9:57,00
42 1522 LAURA-LIIS PAAS 7 9:59,00
43 1308 Katariina Riško 7 Türi Põhikool 10:04,00
44 1465 Iris Vooremäe 7 Türi Põhikool 10:10,00
45 1523 VICTORIA LAUSMA 7 10:15,00
46 1407 Annabel Tuimann 7 Türi Põhikool 10:27,00
47 1474 KRETE PRASS 7 10:58,00
48 1155 Hanna Martjak 8 Türi Põhikool 11:12,00
49 1454 Steisy Viilipus 7 Laupa Põhikool 11:26,00
50 1311 Laura Romm 7 Põltsamaa vald 11:53,00
51 1200 Marta Norma 7 Laupa Põhikool 11:58,00
52 980 Melissa Ilves 7 Türi Põhikool 12:21,00

7 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 1018 Arto Kaljumäe 7 Viimsi vald 5:48,22
2 1483 REIMO PÄRISVÄ 7 6:02,00
3 1494 DANVER LEPIK 7 6:07,00
4 1536 PATRICK TOMASSON 7 6:11,00
5 1507 AGOR TEEARU 7 6:13,00
6 1396 Karl Kaspar Tomberg 7 Tallinna linn 6:18,00
7 969 Tristan Homin 7 Aravete Keskkool 6:21,00
8 1426 Enry Vahtre 7 Türi Põhikool 6:40,00
9 1516 KEVIN MATTISEN 7 6:49,00
10 1360 Romet Suzõi 7 Türi Põhikool 6:52,00
11 1123 Aron Lilleste 7 Pärnu linn 7:05,00
12 1408 Kaarel Tuimann 7 Türi Põhikool 7:07,00
13 1461 Oskar Villems 7 Türi Põhikool 7:08,00
14 962 Chris Hansen 7 Väätsa Põhikool 7:09,00
15 1111 Markin Lepik 7 Järva vald 7:17,00
16 1089 Märten Kõpp 7 7:38,00
17 1224 Regor Orav 7 Türi Põhikool 7:41,00
18 1345 Devon Sillasoo 7 Käru Põhikool 7:49,00
19 1184 Marko Muuk 7 Türi Lasteaed 7:50,00
20 1116 Aron Lieberg 7 Väätsa Põhikool 7:56,00
21 983 Kaur Ivanov 7 Türi Põhikool 8:07,00
22 1046 Martin Kiisk 7 Türi Põhikool 8:18,00
23 1377 Karmo Tankler 7 Laupa Põhikool 8:28,00
24 1211 Rasmus Nurmsalu 7 Türi Põhikool 8:39,00
25 990 Gregor Juhe 7 Türi Põhikool 8:41,00
26 1090 Ervin Kägu 7 Türi Põhikool 8:48,00
27 991 Andris Juhkam 7 Türi Põhikool 8:49,00
28 1296 Martin Raudsepp 7 Türi Põhikool 8:53,00
29 1246 Renet Pesti 7 Laupa Põhikool 8:58,00
30 1432 Andrek valdur 7 Türi Põhikool 9:09,00
31 1011 Rasmus Kadak 7 Laupa Põhikool 9:14,00
32 1128 Samuel Lina 7 Türi Põhikool 9:18,00
33 1443 Henri Veere 7 Türi Põhikool 9:24,00
34 1438 Erik Varis 7 Väätsa Põhikool 9:28,00
35 1484 BRAYAN RANG 7 9:38,00
36 1542 ANDRIS-AIN TIGANIK 7 9:40,00
37 1325 Robert Rüütel 7 Türi Põhikool 9:45,00
38 1225 Andren Oss 7 Laupa Põhikool 9:50,00
39 1153 Evar-Andreas Martin 7 Türi Põhikool 9:58,00
40 1183 Saamuel Murga 7 Tarbija Lastaed-Kool 9:59,00
41 1007 Kaspar Jürisson 7 Türi Põhikool 13:00,00

8 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 909 Berit Alliksaar 8 Põltsamaa 5:51,00
2 1442 Marianne Veeberg 8 Türi Põhikool 5:59,00
3 1314 Mari Roosme 8 Türi Põhikool 6:06,00
4 1538 SANDRA SUVI 8 6:11,00
5 1520 MAILEEN KOTLOV 8 6:31,00
6 975 Svea-Erika Iir 8 Otepää vald 6:35,00
7 1236 Marta-Mirelle Pajumaa 8 Türi Põhikool 6:43,00
8 1207 Karoliine Nurmik 8 Laupa Põhikool 6:46,00
9 1444 Madeleine Josephine Veerpalu 8 Tallinna linn 6:47,00
10 1244 Simona Pent 8 Tartu linn 6:55,00
11 1410 Tene Tuulis 8 Türi Põhikool 7:01,00
12 1214 Kristiina Nõmberg 8 Jõhvi vald 7:03,00
13 944 Liisbet Einla 8 Pärnu linn 7:04,00
14 1398 Kristella Tonska 8 Laupa Põhikool 7:16,00
15 1172 Eliisa Miadzieles 8 Türi Põhikool 7:18,00
16 1144 Marite Mallas 8 Türi Põhikool 7:26,00
17 1003 Jete Maria Järve 8 Türi Põhikool 7:28,00
18 1326 Mari-Liis Saadov 8 Laupa Põhikool 7:34,00
19 1541 MARII-ELEEN TORM 8 7:46,00
20 1095 Liis Laagemann 8 Laupa Põhikool 7:56,00
21 1313 Johanna Roosi 8 Viljandi linn 8:18,00
22 914 Heili Alljärv 8 Türi Põhikool 8:28,00
23 1388 Emili Teesalu 8 Türi Põhikool 8:35,00
24 1288 Jade Rajasaar 8 Türi Põhikool 8:54,00
25 901 Anni-Marii Aare 8 Türi Põhikool 8:55,00
26 1431 Meilyn valdmaa 8 Türi Põhikool 8:58,00
27 1463 Emily Vislapu 8 Türi Põhikool 9:31,00
28 1356 Marta Suitsberg 8 Türi Põhikool 9:35,00
29 1260 Emily Polenok 8 Türi Põhikool 9:36,00
30 1476 MERILYN TAMM 8 9:40,00

8 aastaste poiste jooksu tulemused, aegasid ei fikseeritud

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 1482 KRISTO PARISVÄ 8 -
2 1223 Sander Ojasaar 8 Türi Põhikool -
3 1163 Karl Erik Meimre 8 Tallinna linn -
4 1504 KASPAR PENTMA 8 -
5 1501 ALEXANDER HUDILAINEN 8 -
6 1075 Lauri Kukk 8 Tallinna linn -
7 1218 Kaupo Närripä 8 Laupa Põhikool -
8 982 Reigo Isakar 8 Türi Põhikool -
9 1350 Carel Soosaar 8 Põhja-Pärnumaa vald -
10 1434 Gregor Vali 8 Tallinna linn -
11 1382 Arton Tatrik 8 Türi Põhikool -
12 963 Heigo Heinsaar 8 Tallinna linn -
13 1323 Gustav Rännel 8 Türi Põhikool -
14 966 Mairold Heinsoo 8 Türi Põhikool -
15 950 Raiko Frei 8 Türi Põhikool -
16 1300 Rauno Reinaste 8 Türi Põhikool -
17 1005 Aigar Jürioja 8 Türi Põhikool -
18 1267 Markus Punapart 8 Väätsa Põhikool -
19 1063 Steven Kooser 8 Laupa Põhikool -
20 1353 Carl Sebastian Sternfeld 8 Lääne-Harju vald -
21 1170 Marten Metsare 8 Laupa Põhikool -
22 1030 Daniel Kasemägi 8 Türi Põhikool -
23 1366 Andreas Severev 8 Türi Põhikool -
24 968 Daniel Hilko 8 Türi Põhikool -
25 925 Marten Aren 8 Türi Põhikool -
26 926 Mihkel Aren 8 Türi Põhikool -
27 1286 Kristjan Raadik 8 Türi Põhikool -
28 956 Rasmus Grupmann 8 Türi Põhikool -
29 947 Reyden Rey Eriks 8 Türi Põhikool -
30 1160 Maarek Meerits 8 Laupa Põhikool -
31 1038 Kaspar Kaur 8 Türi Põhikool -
32 1106 Oliver Lavrinenko 8 Türi Põhikool -
33 1137 Steven Markus Lukjanov 8 Türi Põhikool -
34 1133 Karlis Lips 8 Türi Põhikool -
35 1000 Sebastian Jõgisalu 8 Türi Põhikool -
361328Andre Saar 8Laupa Põhikool-

9 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 1242 Anett Liisa Parts 9 Anija vald 5:29,00
2 1423 Liisa Karoliine Vaht 9 Harku vald 5:42,00
3 1152 Miina Marrandi 9 Retla-Kabala Kool 5:47,00
4 1270 Kadi Puu 9 Türi Põhikool 5:52,00
5 1491 SUSANNA TREIBERG 9 5:56,00
6 1417 Sireli Ummus 9 Jõelähtme vald 5:58,00
7 1456 Janely Vilbu 9 Aravete Keskkool 6:08,00
8 1179 Kaisa Morgenson 9 Põltsamaa vald 6:16,00
9 1526 GRETE-LY VÄLI 9 6:19,00
10 910 Iiris Alliksaar 9 Aravete Keskkool 6:41,00
11 1255 Jasmiin Piirmets 9 Laupa Põhikool 6:46,00
12 906 Carolin Marii Aesma 9 Tallinna linn 6:48,00
13 1453 Lisänn Viilipus 9 Laupa Põhikool 6:50,00
14 1239 Maria Palling 9 Käru Põhikool 6:51,00
15 1166 Mirtel Merimäe 9 Türi Põhikool 7:00,00
16 952 Roosi Gansen 9 Türi Põhikool 7:02,00
17 1452 Ketren Viilip 9 Türi Põhikool 7:19,00
18 1451 Keiti Viilip 9 Türi Põhikool 7:28,00
19 1014 Johanna Kalberg 9 Türi Põhikool 7:32,00
20 1447 Emma Veiermann 9 Türi Põhikool 7:33,00
21 1498 LENNELI EELMÄE 9 7:38,00
22 1556 MARTA MIKK 9 7:42,00
23 1375 Eliise Talvoja 9 Türi Põhikool 7:53,00
24 996 Melany Juss 9 Türi Põhikool 8:12,00
25 937 Vanessa Borissova 9 Türi Põhikool 8:18,00
26 1193 Laurete Männimets 9 Türi Põhikool 8:30,00
27 1312 Meriliin Roos 9 Laupa Põhikool 8:55,00
28 1278 Lee Pärna 9 Väätsa Põhikool 11:55,00

9 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 1197 Roger Narmont 9 Tallinna linn 5:11,00
2 1017 Ako Kaljumäe 9 Viimsi vald 5:13,00
3 1112 Marten Aron Lepik 9 Aravete Keskkool 5:14,00
4 1138 Kennet Luuk 9 Tallinna linn 5:22,00
5 1487 MARTEN MAIDLA 9 5:26,00
6 1445 Tormis Uku Veerpalu 9 Tallinna linn 5:33,00
7 1125 Steven-Marti Lillipuu 9 Türi Põhikool 5:41,00
8 1488 ENRIKO KIMBER 9 5:52,00
9 1108 Kusti Leemet 9 Käru Põhikool 6:01,00
10 1159 Andre-Marten Mattis 9 Põltsamaa vald 6:03,00
11 1147 Chris Walter Mantsik 9 Laupa Põhikool 6:11,00
12 1409 Rasmus Tuimann 9 Türi Põhikool 6:12,00
13 1466 Remo Võip 9 Türi Põhikool 6:17,00
14 1316 Rasmus Roostalu 9 Tallinna linn 6:21,00
15 1386 Romet Taumann 9 Türi vald 6:24,00
16 1201 Martin Norma 9 Laupa Põhikool 6:50,00
17 1301 Ruuben Reinaste 9 Paide Hillar Hanssoo Põhikool 6:54,00
18 1151 Jan-Marten Marrandi 9 Türi Põhikool 7:00,00
19 999 Rasmus Jõesuu 9 Türi Põhikool 7:10,00
20 1419 Sebastian Uukareda 9 Türi Põhikool 7:15,00
21 1436 Raidon Valling 9 Türi Põhikool 7:50,00
22 1157 Simmo Matsina 9 Türi Põhikool 7:53,00
23 1425 Egert Vahtre 9 Türi Põhikool 8:08,00
24 1083 Cristofer Kuusk 9 Tapa vald 8:20,00
25 1303 Johann Georg Reinvald 9 Tallinna linn 8:24,00
26 988 Meiko Jeena 9 Laupa Põhikool 8:26,00
27 1136 Saimon-Haidro Lukjanov 9 Türi Põhikool 8:46,00
28 1378 Urmo Tankler 9 Laupa Põhikool 8:57,00
29 1196 Mihkel Mölder 9 Türi Põhikool 9:10,00
30 1412 Oliver Tõnisson 9 Türi Põhikool 9:16,00
31 1287 Tristjan Raadik 9 Türi Põhikool 9:25,00
32 984 Reigo Jaagumann 9 Türi Põhikool 9:28,00
33 1050 Matthew Kirsimets 9 Türi Põhikool 9:51,00
34 1208 Mattias Nurmine 9 Türi Põhikool 10:02,00
35 1100 Andreas Lain 9 Türi Põhikool 10:05,00

10 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 1042 Kelit Kesa 10 Jõgevamaa 10:58,00
2 985 Indra Jahesalu 10 Türi vald 12:11,00
3 1385 Pia Sofia Tatter 10 Tallinna linn 12:31,00
4 1020 Mirtel Kaljumäe 10 Viimsi vald 13:10,00
5 1232 Rosette Paane 10 Pärnu linn 13:11,00
6 1554 NELLY RIINER 10 13:21,00
7 1414 Gerda Türk 10 Türi Põhikool 13:47,00
8 1047 Eliise Kingsepp 10 Laupa Põhikool 15:11,00
9 1304 Aleksandra Renke 10 Türi Põhikool 17:00,00
10 1295 Liisa Raudsepp 10 Türi Põhikool 17:02,00
11 1446 Eliise Veiermann 10 Türi Põhikool 18:29,00

10 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 1074 Aksel Kukk 10 Türi Põhikool 10:04,00
2 1238 Roger Pajur 10 Viimsi vald 10:28,00
3 1505 KEVIN LAUSMA 10 10:33,00
4 921 Joosep Ansi 10 Käru Põhikool 11:31,00
5 1126 Vallo Marten Lillipuu 11 Türi Põhikool 11:34,00
6 1485 KRIS-JAN JAANHOLD 10 11:58,00
7 1289 Carlis Rak 10 Türi Põhikool 12:04,00
8 1158 Kevin Matteus 10 Lääne-Nigula vald 12:34,00
9 1478 KARL HANS KIVINE 10 12:55,00
10 1503 OSKAR PENTMA 10 12:56,00
11 1032 Ove Markus Kasemägi 10 Türi Põhikool 13:15,00
12 1531 ROLAND LAUSMA 10 13:25,00
13 1220 Üllas Närripä 10 Laupa Põhikool 16:03,00
14 1340 Hermann Sepp 10 Laupa Põhikool 17:47,00
15 1477 RANDO TAMM 10 17:49,00
16 1070 Mehis Kotselainen 10 Türi Põhikool 18:23,00
17 917 Karl-Johan Alt 10 Türi Põhikool 18:33,00
18 1016 Kermo Kaljas 10 Türi Põhikool 19:03,00
19 1240 Indre Karel Palmeos 10 Türi Põhikool 19:13,00
20 1557 MART MIKK 10 19:25,00
21 1519 JAN MARKUS UUSLEER 10 20:51,00
22 1141 Kevin Maasik 10 Türi Põhikool 21:40,00
23 1102 Jan Kevin Laineste 10 Laupa Põhikool 21:42,00
24 959 Maic Haav 10 Türi Põhikool 24:12,00

11 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 1384 Mei Margaret Tatter 11 Tallinna linn 10:36,00
2 964 Helis Heinsaar 11 Tallinna linn 10:42,00
3 1034 Carmen Kazantseva 11 Viljandi linn 11:17,00
4 1033 Iris Maria Kass 11 Käru Põhikool 14:26,00
5 1088 Maribel Kõpp 11 14:27,00
6 1492 KIRKE REIDOLF 11 14:28,00
7 1092 Anni Kärner 11 Kose vald 15:36,00
8 1187 Marve Mägi 11 Laupa Põhikool 15:47,00
9 1330 Elisabeth Saarpere 11 Käru Põhikool 21:15,00
10 979 Kaili Ilmosaar 11 Käru Põhikool 24:02,00

11 aastaste poiste jooksu tulemused

kohtnumbernimivanuselukoht/klubitulemus
1 974 Sten-Erik Iir 11 Otepää vald 10:35,00
2 1471 Laur Välja 11 Harku vald 10:36,00
3 1422 Karl-Robert Vaht 11 Harku vald 10:58,00
4 1397 Paul Oskar Tomberg 11 Tallinna linn 11:01,00
5 1191 Oskar Männa 11 Türi Põhikool 11:04,00
6 1528 ENRICO UNT 11 11:36,00
7 1354 Christopher Scott Sternfeld 11 Lääne-Harju vald 12:11,00
8 986 William Jahesalu 11 Türi vald 13:27,00
9 1188 Kened Mägisalu 11 Põhja-Pärnumaa vald 15:53,00
10 1500 Alari Kiristaja 11 Türi vald 27:34,00
11 1449 Kait Veskimäe 11 Türi vald 27:26,00

 

Peakohtuniku poolt kinnitatud lõplik protokoll.