Rahvajooks logo
36. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
Türi lastejooksude tulemused

    Kokku osales 1.oktoobril 2017 Türil lastejooksudes 584 last.

3 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1156Adele Mägi 3Türi vald-
1167Aliide Niinemets 1Pärnu-
1497ARABELLA TAMMSAAR 3PÕLTSAMAA-
1481BRIGITE SIIM 3JÜRI-
1223Delisia Pert 3Vändra alev-
1330Eleonora Särkinen 3Türi vald-
969Eliisabet Häidma 3Türi vald-
1107Elina Lipp 2Türi vald-
1433Elli Villem 2Türi-
907Eva Aleinikova 2Türi vald-
1477GERTRUD PIIRMA 3TÜRI-
1240Grete Purin 3Tallinn-
1508GRETE-LIIS SÄRE 2TÜRI-
1509GRETHEN RAJALA 2TÜRI-
939Hanna Eensalu 3Türi vald-
1247Helene Marie Pärenson 2Türi vald-
1297Indra Ruul 3Türi vald-
1198Iti Oss 3Türi vald-
1009Jete - Lee Kalberg 3Türi vald-
1021Kassandra Maria Kamzarova 3Türi vald-
1189KEITLIN Närripä 2Türi vald-
1505KEITLIN PIPAR 2TÜRI-
1389Kirke Elin Urb 2Tartu-
942Krettel Ehamäe 2Türi vald-
1249Kristella Pärn 2Türi vald-
1022Kristina Viktoria Kamzarova 2Türi vald-
996Kädili Jõesuu 3Türi vald-
1037Kärt Kerem 3Türi vald-
1450KÄRT KUBJAS 2TALLINN-
1304Liisbeth Sanglepp 3Türi vald-
1473LISANDRA REIMAL 3-
1261Lysandra Rak 2Türi vald-
914Maria - Eleen Almiste 3Türi vald-
1122Maribel Mallas 3Türi vald-
1207Maribel Otti 3Haapsalu-
977Marleen Isakar 3Türi vald-
918Marta Anvelt 3Türi vald-
1294Meribel Rootsmaa 2Türi vald-
1471MERIL.I LAIN 1SÄREVERE-
1143Merit Metsalu 3Türi vald-
1007Milena Kaaret 1Türi-
1510MIRABEL JUURIKAS 2SINDI-
1139Mirjam Meimre 3Tallinn-
1140Mirtel Meimre 3Tallinn-
1043Nora- Liisa Kirsipuu 3Paide linn-
1160Õnneliis Mäits 2Türi-
1118Rebecca Läänesaar 3Türi vald-
1359Sandra Tepner 3Türi vald-
1050Sofia Kooser 2Türi vald-
1278Sofia Remmelg 3Türi vald-
1483SONJA RÄBOKON 3TALLINN-
955Teili Gritšenko 2Türi-
936Valeria Doroseva 3Türi vald-

3 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1341Ainar Tanila 3Türi vald
1503ALEKSANDER MURGA 4Väätsa-
1465ANDERO JÄRV 2Türi-
1072Andero Kuutok 3Türi vald-
1222Andero Pererson 2Türi-
916Arion Ammer 3Türi vald-
1347Art Aleksander Tatter 3Tallinn-
1345Arti Tatrik 3Türi vald-
1246Eduard Johannes Pärenson 2Türi vald-
1197Eke Oss 3Türi vald-
1052Germo Kopolovets 3Türi-
1512GLENN KOSK 3RAPLAMAA-
1226Gregor Piho 3Türi vald-
1313Gregor Severev 3Türi vald-
1409Gregor Veeberg 1Türi vald-
1181Hendrik Nõmm 2Pärnu-
940Herbert Eensalu 3Türi vald-
1078Jarek Köhler 2Türi vald-
1283Jarek Rhede 3Türi vald-
1184Joosep Nõmmik 3Türi vald-
1366Kaspar Toht 3Türi vald-
1499KASPAR TUI 1VÄNDRA-
1438Kert Vislapuu 2Türi vald-
976Kristofer Illaste 3Türi vald-
1306Kristofer Schmit 2Türi vald-
1047Kristofer Andreas Koks 2Türi vald-
1451KUSTAV KUBJAS 3Tallinn-
1364Lukas Timberg 3Türi vald-
1339Mairon Tammet 2Türi vald-
1157Marcus Mägi 3Türi vald-
1284Margus Rikk 2Paide-
1144Markus Metsare 2Türi vald-
1358Markus Tempel 3Türi vald-
1200Marten Oss 2Türi vald-
974Martin Iljin 1Türi-
1155Mikk Mäesalu 2Türi vald-
1442Mikkor Võtti 1Türi vald-
934Oliver Brause 2Türi vald-
1070Oskar Kuusik 3Imavere -
1215Oskar Parro 2Tallinn-
1126Otto William Mantsik 3Türi vald-
1307Paul Patrik Schumann 3Kohila vald-
1024Raiden Karjamets 3Tallinn-
1236Rainis Puio 3Tallinn-
1263Rainis Rand 3Türi vald-
1267Ranel Raudam 2 -
1000Rasmus Järv 3Türi vald-
1517Rasmus Nurmsalu 3Türi vald-
1360Rasmus Teppo 1Türi-
1437Rasmus Vislapu 3Türi vald-
1087Renno Lattik 3Türi vald-
1444Richard Üprus 3Türi vald-
1088Rico Lauk 1Imavere -
1464ROBIN MIDRI 1TÜRI-
1420Rokko Vellemäe 3Türi vald-
1031Roko Kattai 3Väätsa vald-
1335Roland Takk 1Tallinn-
1102Sander Liiver 2Türi vald-
1486SEBASTIAN KOTOV 3VILJANDI-
971Siim-Erik Iir 3Otepää-
1525SILVER TAMMIST 2 -
1085Steffen Laineste 3Türi vald-
1315Stig Sild 3Türi-
958Tom Hanmer 2Türi vald-
1296Tõnis Rull 3Imavere -
1201Uku Oss 1Türi vald-
1302Veiko Saadov 3Türi vald-

4 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
949Aleksandra Eslas 4Türi-
1368Anete Toom 4Türi-
1042Annabel Kinsiver 4Türi vald-
1485ANNABEL VÕIMRE 4TALLINN-
1475ANNI SUVI 4RAPLA-
1127Berit Mardo 4Türi vald-
1269Berit Raudjärv 4Keila-
1355Elis Teesalu 4Türi vald-
1329Gerda Säre 4Türi vald-
1002Hanna Järvela 4Türi vald-
1458IRIS LEONORA HOSMAN 4TÜRI-
1191Kadrili Oja 4Viljandi-
901Karolin Aare 4Türi-
1216Kerli Paumets 4Türi vald-
951Kristelle Frei 4Türi vald-
933Laura Brause 4Türi vald-
1185Leevi Nõmmik 4Tallinn-
1086Lisandra Lattik 4Türi vald-
1262Lisanna Rand 4Türi vald-
1498LOTTA MARIA TUI 4VÄNDRA-
1182Pauliine Nõmm 4Pärnu-
1506RAHEL LILLESTE 4PÄRNU-
1254Sandra Pärt 4Tartu vald-
1135Sigrit Meerits 4Türi-

4 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
953Aksel Gansen 4Türi vald-
1080Deven Laasmaa 4Türi vald-
1233Devin Polenok 4Türi vald-
1141Elander Meriste 4Pärnu-
1040Glaid-Markus Kilm 4Türi vald-
993Henry Juss 4Türi vald-
1372Jesper Truup 4Jõgeva-
920Karl Märten Aren 4Türi vald-
1382Kaspar Tõnisson 4Türi-
1374Kasper Truup 4Jõgeva-
1514KERDO ROHTVEE 4TÜRI-
938Lukas Eelmäe 4-
1008Mairold Kaasik 4Tallinn-
928Markus Avila 4Türi vald-
1370Marten Toomela 4Türi-
1017Mikk Markus Kaljur 4Türi-
1173Oliver Nurk 4Türi vald-
1334Ragnar Takk 4Tallinn-
961Raul Hanschmidt 4Türi vald-
1012Remo Kald 4Türi vald-
1096Robi Lepik 4Türi vald-
1082Robin Labe 4Palamuse vald-
1432Siim Vilbu 4Ambla vald-
1472SIMO SOO 4-
1381Tõnu-Tambet Tõkke 4Rapla-

5 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1255Andra Päär 5Türi vald-
1106Angelina Lipp 5Türi vald-
1326Arabella Sulg 5Türi vald-
1467EMMI ALTON 5VÄÄTSA-
970Gerda Härm 5Türi-
1248Kaisa Pärn 5Türi vald-
959Karoli Hanschmidt 5Ülenurme vald-
926Keidi Aus 5Türi vald-
1293Keilin Rootsmaa 5Türi vald-
1369Keiti Toom 5Türi-
1511KIMBERLY KOSK 5PÄRNUMAA-
1027Liisa-Lota Kasemägi 5Türi-
1071Liise Kuusk 5Türi vald-
1178Lisbeth Nõlvak 5Türi vald-
1089Lumili Laur 5Türi-
1163Maria-Liisa Mättas 5Türi vald-
1237Marie Punapart 5Türi vald-
1146Merli Metsare 5Türi vald-
946Mia Einla 5Pärnu-
1384Mia Lisette Tõõtsu 5Türi vald-
911Mia-Nora Alliksaar 5Tallinn-
1124Mirjam Mallas 5Türi vald-
1214Pilleriin Palmeos 5Türi vald-
1053Rebecca Koppel 5Türi vald-
1308Saara Säde Schumann 5Kohila vald-
1322Sirelii Soo 5Türi-
1114Triinu Luukas 5Türi vald-
1513TRIINU LIIS AASAV 5TALLINN-

5 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1058Aadi Kukk 5Türi vald-
1171Andero-Endel Nukka 5Põltsamaa vald-
1407Andri Oleksiy Vartsaba 5Türi vald-
1398Christofer Valang 5Türi vald-
1033Dario Kaugeranna 5Türi vald-
1023Erik Karjamets 5Tallinn-
1400Evert Valdmaa 5Türi vald-
924Hardi Arulepp 5Türi vald-
1115Hendrik Lõhmus 5Saue vald-
1270Hendrik Raudjärv 5Keila-
1410Henri Veeberg 5Türi vald-
1484HUGO-CARL VILU 5TALLINN-
1056Joonas Kreitsman 5Türi vald-
1495JOPHAN KIVINE 5TALLINN-
1327Jürgen Surva 5Türi vald-
931Karl Beet 5Paide-
1491KARL-TRISTAN SEDRIK 5RAASIKU-
1210Kennerth Pajumaa 5Türi vald-
1036Kert Kerem 5Türi vald-
962Kristofer Hansen 5Türi vald-
1441Magnus Võtti 5Türi vald-
1253Maik Pärnsalu 5Türi vald-
1073Mairo Kõnnusaar 5Türi vald-
1460MARKO LIIDLEIN 5TÜRI-
1154Marko Muuk 5Türi vald-
1227Markus Piirits 5Türi vald-
1151Marlon Mikson 5Tallinn-
1045Martin Klein - Daka 5Türi vald-
927Mats Artur Avi 5Türi vald-
1101Mick Liivamägi 5Türi vald-
1004Oliver Jüris 5Türi-
1026Otto Marten Karu 5Türi vald-
1494REVO-KEN KÄÄR 5TALLINN-
1299Robert Rüütel 5Türi vald-
912Robin Alliksaar 5Ambla vald-
1421Romek Vellemäe 5Türi vald-
995Romet Jõesma 5Türi vald-
975Steven Iljin 5Türi-
967Taivo-Rain Huik 5Tori vald-

6 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1242Adeele Puusepp 6Türi vald-
1275Adeli Reinaste 6Türi vald-
1375Annabel Tuiman 6Türi vald-
919Annaliisa Aren 6Türi vald-
1320Deivi Sinivee 6Türi vald-
929Emma Beekmann 6Türi vald-
1365Evelin Toht 6Türi vald-
1461GETRI GULJAJEV 6VÄNDRA-
1386Grete Elina Ulp 6Türi vald-
1128Heleene Maripu 6Harku vald-
1521IRIS VOOREMÄE 6TÜRI-
1188Jane - Ly Närripä 6Türi vald-
1286Janette Rohtsalu 6Türi vald-
1006Joanna Kaaret 6Türi vald-
1199Kaia Oss 6Türi vald-
1062Karoliina Kunila 6Türi vald-
1068Kateriina Kurvits 6Türi-
1202Katriin Osvet 6Kohtla-Järve-
1076Keilin Kägu 6Türi vald-
1487KELLY KALBRE 6TÜRI-
1342Kerttu Tarius 6Türi vald-
1172Kertu Nurk 6Türi vald-
1280Kirke Renke 6Türi vald-
1066Kristelle Kurss 6Imavere vald-
1288Laura Romm 6Põltsamaa vald-
991Laura Alissa Juhkam 6Türi vald-
1251Lia Pärna 6Väätsa vald-
1328Lisete Susi 6Türi vald-
1081Mariela Renate Labe 6Palamuse vald-
1136Mariliis Mehiste 6Türi vald-
985Marina Jasson 6Türi vald-
1169Marta Norma 6Türi vald-
1456MIA-CRISLYN HEINSOO 6TALLINN-
1434Miamarii Villems 6Türi vald-
981Miariin Jaaniste 6Türi vald-
1463MIIA MÄESALU 6VÄNDRA-
1387Mirell Ummus 6Türi-
917Mirete Andresoo 6Türi vald-
1212Rebeka Pajur 6Viimsi vald-
1469ROOSI PÕLLU 6TÜRI-
1132Sandra Masing 6Türi vald-
1281Sandra Rennit 6Tallinn-
1429Steisy Viilipus 6Türi vald-
1186Teele Nõmmik 6Tallinn-
1232Viktoria Plakk 6Türi vald-

6 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1354Agor Teearu 6Audru vald-
1287Andero Rohtvee 6Türi vald-
1402Andrek Valdur 6Türi vald-
1196Andren Oss 6Türi vald-
990Andris Juhkam 6Türi vald-
1507AROŃ LILLESTE 6PÄRNU-
1098Aron Lieberh 6Väätsa vald-
1397Enry Vahtre 6Türi vald-
1526EVAR-ANDREAS MARTIN 6-
998Evert Jõgi 6Türi vald-
1239Georg Purin 6Tallinn-
989Gregor Juhe 6Türi vald-
1218Henri Pentma 6Pärnu-
1412Henri Veere 6Türi vald-
1373Joonatan Truup 6Jõgeva-
1376Kaarel Tuimann 6Türi vald-
1454KARL-KASPAR TOMBERG 6-
1005Kaspar Jürisson 6Türi vald-
979Kaur Ivanov 6Türi-
1266Kaur Rannas 6Saue vald-
1488KEVIN MATTISEN 6SIIMUSTI-
1351Kristo Taurus 6Väätsa vald-
1094Markin Lepik 6Ambla vald-
1272Martin Raudsepp 6Türi vald-
1075Märten Kõpp 6Tallinn-
1435Oskar Villems 6Türi vald-
1520PATRICK TOMASSON 6PÄRNU-
1176Rasmus Nurmsalu 6Türi vald-
1065Remy Kurg 6Tartu-
1457ROBIN LEONARDO HOSMAN 6TÜRI-
1105Samuel Lina 6Türi vald-
1282Sergo Rennit 6Tallinn-
1316Urban Aik Sild 6Viimsi vald-

7 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11466ANNI-ADELE EIDEMILLER 7TÜRI4:13,0
21142Eliise Meriste 7Pärnu4:21,0
31367Kristella Tonska 7Türi vald4:22,0
41411Marianne Veeberg 7Türi vald4:22,0
5909Berit Alliksaar 7Põltsamaa4:24,0
61476SANDRA SUVI 7RAPLA4:30,0
71415Madeleine Veerpalu 7Tallinn4:37,0
81529MARTA-MIRELLE PAJUMA 74:39,0
9973Svea-Erika Iir 7Otepää4:45,0
101353Kaisa Mirella Teder 7Kose vald4:46,0
11945Liisbet Einla 7Pärnu4:55,0
121147Eliisa Miadzieles 7Türi vald4:57,0
131259Jade Rajasaar 7Türi vald4:58,0
141123Marite Mallas 7Türi vald5:03,0
151401Meilyn Valdmaa 7Türi vald5:04,0
16913Heili Alljärv 7Türi vald5:07,0
171079Liis Laagemann 7Türi vald5:09,0
181174Karoliine Nurmik 7Türi vald5:10,0
19902Mia Martha Aasaväli 7Türi vald5:12,0
201516MAILEEN KOTLOV 7VILJANDI5:16,0
211121Mareli Maisalu 7Türi vald5:18,0
22968Raneli Hulko 7Väätsa vald5:22,0
231295Kaisa Heleen Rull 7Imavere vald5:25,0
241474KAROLIINE LAIDLA 7TALLINNA5:25,0
251301Mari- Liis Saadov 7Türi vald5:27,0
261055Hanna Kreitsman 7Türi vald5:30,0
27925Eliise Aus 7Türi vald5:33,0
281034Lysandra Kaugeranna 7Türi vald5:37,0
291356Emili Teesalu 7Türi vald5:43,0
301290Mari Roosme 7Türi vald5:45,0
311528LAURA GUNT 75:46,0
321325Marta Suitsberg 7Türi vald5:49,0
331459MARII-ELEEN TORM 7TÜRI5:49,0
341180Kristiina Nõmberg 7Jõhvi5:54,0
351234Emily Polenok 7Türi vald7:03,0
361436Emily Vislapu 7Türi vald7:03,0
371446SANDRA-LIIS VIIN 7TÜRI9:25,0
381001Jete Maria Järve 7Türi vald10:00,0

7 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11500KRISTO PARISVA 7KEHTNA3:48,0
21195Sander Ojasaar 7Türi vald3:49,0
31219Kaspar Pentma 7Audru vald3:52,0
42000POISS POISS 73:52,0
51502REIMO PARISVÄ 7KEHTNA3:58,0
61137Karl Erik Meimre 7Tallinn4:07,0
71504LAURI KUKK 7TALLINN4:10,0
81298Gustav Rännel 7Türi vald4:30,0
9978Reigo Isakar 7Türi vald4:30,0
101479HEIGO HEINSAAR 7TALLINN4:33,0
111145Marten Metsare 7Türi vald4:40,0
12960Oskar Hanschmidt 7Ülenurme vald4:40,0
13963Mairold Heinsoo 7Türi vald4:42,0
141346Arton Tatrik 7Türi vald4:43,0
151203Cain Cristo Ots 7Türi vald4:43,0
16952Raiko Frei 7Türi vald4:49,0
171403Andres Valge 7Türi vald4:54,0
18956Rasmus Grupmann 7Türi vald5:01,0
191091Oliver Lavrinenko 7Türi vald5:01,0
20921Marten Aren 7Türi vald5:04,0
21922Mihkel Aren 7Türi vald5:06,0
221276Rauno Reinaste 7Türi vald5:07,0
231332Andreas Ševerev 7Türi vald5:07,0
241051Steven Kooser 7Türi vald5:09,0
25964Daniel Hilko 7Türi vald5:13,0
261238Markus Punapart 7Väätsa vald5:19,0
271003Aigar Jürioja 7Türi vald5:21,0
281256Kristjan Raadik 7Türi vald5:25,0
291113Steven Markus Lukjanov 7Türi vald5:30,0
301134Maarek Meerits 7Türi vald5:36,0
31999Sebastian Jõgisalu 7Türi vald5:37,0
321449KASPAR KAUR 7TÜRI6:25,0
331331Gert Gregor Söörd 7Paide7:00,0
341194Revo Marten Ojand 7Türi vald7:00,0
351448MÄRT TÄNNA 7TÜRI13:01,0

8 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11395Liisa Karoliine Vaht 8Harku vald5:39,0
21131Miina Marrandi 8Türi vald5:51,0
31241Kadi Puu 8Türi6:00,0
41393Liisbet Vaheoja 8Tallinn6:09,0
51431Janely Vilbu 8Ambla vald6:13,0
61468GRETE-LY VÄLI 8KOSE6:16,0
71371Susanna Treiberg 8Tallinn6:18,0
81388Sireli Ummus 8Türi6:19,0
91408Kaieen Veberson 8Türi vald6:31,0
10910Iiris Alliksaar 8Ambla vald6:31,0
111010Johanna Kalberg 8Türi vald6:57,0
121321Hanna Sirk 8Tallinn6:58,0
131428Lisänn Viilipus 8Türi vald7:00,0
14905Carolin Marii Aesma 8Tallinn7:04,0
151314Lilian Sienna Sild 8Viimsi vald7:06,0
161245Marilin Põllu 8Türi vald7:07,0
171340Riinu Tamsalu 8Haapsalu7:07,0
181392Annabel Vaheoja 8Tallinn7:10,0
191067Berta Kurvits 8Tallinn7:12,0
201109Laura Litvinov 8Türi vald7:22,0
21937Lenneli Eelmäe 87:24,0
221336Eliise Talvoja 8Türi vald7:37,0
23994Melany Juss 8Türi vald7:58,0
241515LIISANDRA LIIVER 8TÜRI7:58,0
25954Roosi Gansen 8Türi vald8:12,0
261427Ketren Viilip 8Türi vald8:15,0
27932Vanessa Borissova 8Türi vald8:40,0
281480MAIRIM LEE VIIL 8TALLINN8:46,0
291426Keiti Viilip 8Türi vald8:58,0
301231Maarja Plakk 8Türi vald9:15,0
311289Meriliin Roos 8Türi vald9:22,0
321250Lee Pärna 8Väätsa vald9:40,0
331318Lisanne Jasmiin Simson 8Väätsa vald11:16,0

8 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11165Roger Narmont 8Tallinn5:21,0
21425Fredi Viigipuu 8Türi vald5:28,0
31103Steven-Marti Lillipuu 8Türi vald5:34,0
41416Tormis Uku Veerpalu 8Tallinn5:46,0
51095Marten Aron Lepik 8Ambla vald5:49,0
61470ENRIKO KIMBER 8PÄRNU6:07,0
71093Mattias Lehtna 8Võru6:13,0
81292Rasmus Roostalu 8Tallinn6:22,0
91130Jan-Marten Marrandi 8Türi vald6:31,0
101440Remo Võip 8Türi vald6:37,0
111377Rasmus Tuimann 8Türi vald6:37,0
121244Juhan Põllu 8Türi vald6:40,0
131129Jesper Maripu 8Harku vald7:00,0
141170Martin Norma 8Türi vald7:01,0
151350Romet Taumann 8Türi vald7:03,0
161125Chris Walter Mantsik 8Türi vald7:04,0
17997Rasmus Jõesuu 8Türi vald7:09,0
181243Ralf Puusepp 8Türi vald7:12,0
191478ARON LINA 8TÜRI7:13,0
201153German Muntjan 8Türi vald7:13,0
211133Simmo Matsina 8Türi vald7:22,0
22987Meiko Jeena 8Türi vald7:34,0
231324Markus Stokmann 8Türi vald7:36,0
241462MARKUS MÄESALU 8PÄRNU7:42,0
251277Johann Georg Reinvald 8Kose vald7:51,0
261518SEBASTIAN UUKAREDA 8TÜRI7:52,0
271257Tristjan Raadik 8Türi vald7:58,0
281303Andre Saar 8Türi vald8:07,0
291396Egert Vahtre 8Türi vald8:19,0
301405Raidon Valling 8Türi vald8:28,0
311406Margus Variksoo 8Türi vald8:43,0
32980Reigo Jaagumann 8Türi vald8:45,0
33941Andre Eensoo 8Türi vald8:48,0
341523ROMAN PSATNITSKI 8TALLINN9:28,0
351112Saimon-Haidro Lukjanov 8Türi vald9:52,0
361383Oliver Tõnisson 8Türi vald9:55,0
371175Mattias Nurmine 8Türi vald10:15,0
381083Andreas Lain 8Türi vald10:16,0
391489CHRISTOPHER JUURIKAS 8SINDI10:34,0
401020Kristofer Jevgeni Kamzarov 8Türi vald13:04,0

9 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1983Indra Jahesalu 9Käru vald5:28,0
21038Kelit Kesa 9Põltsamaa5:33,0
31152Kristiina-Theresa Miller 9Türi vald5:46,0
41349Pia Sofia Tatter 9Tallinn5:48,0
51208Rosette Paane 9Pärnu5:55,0
6944Elis Eidemiller 9Türi vald6:12,0
7988Annabel Juhe 9Türi vald6:13,0
81310Ragne Seeder 96:25,0
91193Triine-Liis Oja 9Viljandi6:27,0
101439Ingrit Volmre 9Türi vald6:34,0
111413Pippa Veeremets 9Tallinn6:49,0
121271Liisa Raudsepp 9Türi vald6:57,0
131077Mirell Kärp 9Roosna-Alliku vald6:58,0
141385Gerda Türk 9Türi vald7:10,0
151030Mia-Liselle Kattai 9Väätsa vald7:24,0
161041Eliise Kingissep 9Türi vald7:25,0
171025Karoly Kars 9Türi7:31,0
181279Aleksandra Renke 9Türi vald7:40,0
191352Elisa Emilia Teder 9Kose vald8:48,0
201064Kädily Kure 9Türi vald9:28,0
211291Marta Roosme 9Türi vald9:34,0
221046Kai Kärolin Koks 9Türi vald9:37,0
231423Birgit Vestung 9Türi vald10:13,0
241164Elisabeth Mücker 9Türi vald10:25,0
251049Kairit Kolk 9Türi vald10:52,0

9 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11213Roger Pajur 9Viimsi vald5:06,0
21059Aksel Kukk 9Türi vald5:10,0
31482RICHARD PLOOMIPUU 9TALLINN5:13,0
41104Vallo Marten Lillipuu 9Türi vald5:31,0
51445Hendrik Välja 9Audru vald5:33,0
61300Hendrik Saadov 9Türi vald5:37,0
71309Sten-Erik Schüts 9Türi vald5:43,0
81220Oskar Pentma 9Audru vald5:49,0
91260Carlis Rak 9Türi vald6:09,0
101028Ove-Markus Kasemägi 9Türi6:10,0
111016Marten Kaljur 9Türi vald6:13,0
121190Üllas Närripä 9Türi vald6:16,0
131018Kardo Kallas 9Türi vald6:22,0
141063Andreas Kupper 9Türi vald6:24,0
151090Mihkel Laur 9Türi vald6:30,0
16948Robin Mathias Erala 9Tallinn6:45,0
171496KARL HANS KIVINE 9TALLINN7:04,0
18930Andri Beet 9Paide7:13,0
191054Mehis Kotselainen 9Türi vald7:16,0
20943Rain Erich Ehasalu 9Türi vald7:18,0
211187Marcos Nõurus 9Sauga vald7:36,0
221312Herman Sepp 9Türi vald7:46,0
23915Karl-Johan Alt 9Türi vald8:01,0
241447INDREK KAREL PALMEOS 9TÜRI8:13,0
251391Jan Markus Uusleer 9Türi vald8:21,0
261225Simon Petrov 9Türi vald8:36,0
271032Sander Erik Kattai 9Türi vald8:48,0
281013Kermo Kaljas 9Türi vald9:04,0
291120Marek Maisalu 9Türi vald9:27,0
301084Jan Kevin Laineste 9Türi vald9:37,0
31957Maic Haav 9Türi vald9:40,0
321119Kevin Maasik 9Türi vald9:49,0
331264Robin Rannama 9Türi vald10:31,0
341019Toomas Kallion 9Türi vald12:16,0

10 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11348Mei Margaret Tatter 10Tallinn10:37,0
21492HELIS HEINSAAR 10TALLINN11:10,0
31029Carmen Kazantseva 10Viljandi11:40,0
41117Marta Lään 10Rapla12:46,0
51044Katriin Kivi 10Türi13:01,0
61524LISANDRA KRASS 1014:00,0
71074Maribel Kõpp 10Tallinn14:01,0
81230Kristin Pipar 10Türi vald16:16,0
91493ANNI KÄRNER 1016:25,0
101158Marve Mägi 10Türi vald16:55,0
11935Darja Demidova 10Harku vald17:12,0
121363Kelis Timberg 10Türi vald17:34,0
131490MIRELLE JUURIKAS 10SINDI17:40,0
14992Iris Jurtsenko 10Türi vald17:55,0
151519DELIS TOMASSON 1019:00,0
161522NORA INT 1019:25,0
171168Karmen Norma 10Türi vald21:48,0
18950Anna-Liisa Frei 10Türi vald21:49,0
191361Berit Terehov 10Türi vald22:10,0

10 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11221Robin Pentma 10Pärnu10:01,0
2972Sten-Erik Iir 10Otepää10:22,0
31394Karl-Robert Vaht 10Harku vald11:01,0
41453PAUL-OSKAR TOMBERG 1011:37,0
51162Oskar Männa 10Türi11:46,0
61338Rudolf Tamm 10Tallinn11:57,0
71268Romet Raude 10Türi vald12:06,0
81530KUSTI KALJO 1012:49,0
9984William Jahesalu 10Käru vald13:25,0
101159Kened Mägisalu 10Vändra vald13:43,0
111060Kristofer Kukk 10Tallinn14:45,0
121422Kait Veskimäe 10Türi vald14:58,0
131097Martin Leppik 10Türi vald16:25,0
141362Markus Tiiter 10Türi vald16:40,0
151455MAIROLD VERK 10RAPLA17:27,0
161229Kristofer Piirsalu 10Türi vald17:28,0
171011Joonas Kalberg 10Türi vald17:34,0
181235Ragnar Puio 10Tallinn17:48,0
191061Daniel Kulõk 10Türi vald17:52,0
201323Hugo Sooäär 10Türi vald19:28,0
211333Stevo Taar 10Türi vald19:58,0
221452ALARI KIRISTAJA 10PAIDE20:55,0
231274Siim Reimal 10Türi vald21:33,0

11 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1923Hanna Arulepp 11Türi vald11:09,0
21014Hannah Kaljur 11Türi11:21,0
31417Rica Veevo 11Tartu11:34,0
41100Emma Liiv 11Saue vald11:49,0
51265Heike Rannas 11Saue vald12:03,0
61209Erika Pajo 11Tallinn12:21,0
7986Mia Jasson 11Türi vald13:43,0
81148Annabell Mikko 11Türi vald13:55,0
91380Triinu Tõkke 11Rapla14:03,0
101414Katariina Veerpalu 11Tallinn14:04,0
111252Mari Pärnoja 11Kehtna vald16:40,0

11 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
11069Karel Kuurmaa 11Türi vald10:06,0
21092Markus Lehtna 11Võru10:13,0
31424Steven Viigand 11Rapla10:46,0
41337Kardo Tamm 11Kolga-Jaani vald11:21,0
51039Kert Kiik 11Türi vald11:25,0
61116Sten-Eric Lõhmus 11Saue vald11:54,0
71138Mattias Meimre 11Tallinn12:25,0
81311Robin Sepa 11Rakke vald13:55,0
91344Airon Tatrik 11Türi vald15:25,0
10908Allar Allas 11Türi vald16:43,0
11965David Hilko 11Türi vald17:07,0
121273Jan-Richard Raukas 11Türi vald22:30,0

 

Peakohtuniku poolt kinnitatud lõplik protokoll.