Rahvajooksu logo
36. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
Paide lastejooksude tulemused

    Kokku osales 1.oktoober 2017 Paides lastejooksudes 722 last.

3 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
163Adeele Karus 3Paide linn-
325Adeele Nikker 2Kose vald-
485Adeele Saharov 3Paide vald-
749ANASTASIA MARINITS 2-
146Anette Kalla 3Paide linn-
321Annabel Nael 3Paide linn-
400Anni Pauliine Piirsalu 2Koeru vald-
280Brigita Mardo 3Paide-
7Brit Kristin Agu 3Paide linn-
180Carmen Kirs 3Paide linn-
397Delisa Piirikuus 3Paide linn-
226Ege-Ly Kõivik 3Paide linn-
642Elinor Vengerfeldt 3Viljandi vald-
512Elis Sepp 2Imavere vald-
736EMIL TAARAMÄE 2-
739EMMA PEDIUS 2-
447Emma Joanna Raudava 3Paide linn-
271Emma-Liisa Lõhmus 3Koigi vald-
308Eneliis Mõttus 3Paide linn-
536Erika Sui 2Paide linn-
157Evely Karing 3Paide linn-
15Grisete Algpeus 2Järva-Jaani vald-
104Hanna Auguste Indus 3Paide linn-
715HANNA LISETE NURK 3-
608Hanna-Liis Tõnisson 2Pajusi vald-
233Heleriin Köhler 2Paide linn-
473Heleriin Rõlkov 2Imavere vald-
201Isabella Kokla 2Tallinn-
91Janelle Hints 3Paide linn-
702JENNA SAARE 2-
368Jete Paavel 2Paide linn-
238Johanna Laansoo 2Kaiu vald-
518Johanna Sild 1Paide-
550Johanna Talviste 3Paide vald-
192Karoline Klaas 2Paide linn-
446Keidy Rannamets 3Paide linn-
782KIRKE STELLA ROOSMÄE 3-
781KIRSILI HEINSALU 1-
695KREETE TAMM 3-
434Lenna-Liisa Pärn 3Paide linn-
534Lisanne Stein 3Paide linn-
737LOORE ALLAK 1-
244Looreli Leinus 3Tallinn-
84Lumili Leen Heinsalu 2Paide-
563Maribel Tammleht 3Paide linn-
342Martha Närep 1Are vald-
689METTE MAI RAUDSEPP 2-
212Mia Kotkas 2Paide linn-
786MIA-LIISA PUUORG 3-
604Mia-Nora Tubala 3Saku vald-
427Micheelle Pärl 3Paide linn-
77Mirell Hallik 2Paide linn-
682MIRKE TALU 2-
492Mirtel Salmu 2Paide linn-
158Naomi Karro 2Paide linn-
274Noora Maarend 2Paide linn-
384Noora Pere 2Paide linn-
110Olivia- Iris Ivanov 3Paide linn-
449Rebecca Raudsepp 3Väätsa vald-
258Rianna Lilienthal 3Tallinn-
490Ronja Salla 0Paide-
467Rosann Roosileht 3Paide-
757ROSANNA KÜTT 1-
352Saara Ollo 3Paide linn-
671SALOOME TIKERPALU 1-
253Saskia Leppenit 3Paide linn-
574Saskia Tempel 3Viimsi vald-
637Sireli Valting 3Paide linn-
35Sopia Bitutskaja 2Tallinn-
708TEELE PEETRI 2-
511Theodora Elene Selter 2Paide linn-
726VANESSA IDAVAIN 3-

3 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
620Aaron Vaher 3Paide linn-
103Aleksander Indus 3Paide linn-
132Andero Jürise 2Sauga vald-
740ATS KÕLL 2-
237Bert Laagemann 2Paide-
544Braian Zarovski 3Paide linn-
39Brennan Brauer 3Paide linn-
108Dominik Ivanov 3Paide-
444Egert Rander 3Tallinn-
603Erik Tubala 1Saku vald-
732FRANK VELDRE 2-
468Georg Rosme 3Paide linn-
582Heigo Tischler 3Paide linn-
548Heinrich Tahur 3Paide linn-
33Henri Bammer 3Paide-
417Henri Punapart 3Paide vald-
658Henri Vissak 2Paide linn-
75Horre Haamer 3Paide linn-
96Hugo Huopolainen 2Paide vald-
216Hugo Kruusalu 1Paide-
734JAKOB PIISNER 3-
251Jander Lepp 3Paide linn-
246Joel Lemvald 2Imavere vald-
390Kaidar Petsaar 3Paide linn-
507Karl Selder 3Jõhvi vald-
540Kaur Sõrmus 3Paide linn-
203Kerdo Kons 2Kareda vald-
541Kris Sõrmus 3Paide linn-
378Kris-Marti Parts 3Väätsa vald-
329Kristofer Noormann 2Paide linn-
379Kristofer Pavlov 3Paide linn-
714KRISTOFER ROBIN LINDMAA 1-
19Lauri Altküla 3Paide linn-
545Leo Taalkis 2Imavere vald-
804LEONEL NUGA 2-
143Markus Kalaus 3Paide vald-
680MARKUS ORUMAA 1-
281Marlon Mardo 1Paide-
230Mattias Kõonurm 2Paide linn-
791MIHKEL ROBERT JÜRJEN 2-
480Mikk Saar 2Albu vald-
287Miko Martjak 3Paide linn-
363Märt Ottisaar 2Paide vald-
266Märten Loog 1Paide-
367Otto Jürgen Paatsi 3Paide linn-
292Raimond Matsi 3Roosna-Alliku vald-
556Rait Tamme 3Paide linn-
254Randel Leppik 2Paide linn-
334Rasmus Nugis 3Paide vald-
190Rico-Ricardo Kivinurm 2Paide-
282Robert Maripuu 3Tallinn-
283Robin Maripuu 3Paide linn-
409Romet Priisalu 3Paide linn-
716SEBASTIAN PAIMETS 1-
309Siim Mõttus 3Paide-
270Silver Luts 3Tallinn-
464Silver Roos 2Paide vald-
609Sten Tõnisson 3Pajusi vald-
394Sverre Pihlak 2Väätsa vald-
165Thor Kask 3Rae vald-
670TIKVA TIKERPALU 2-
802TORMI KOOL 3-
135Villiam Jüristo 2Paide-

4 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
586Adeele Toodre 4Kareda vald-
175Adele Kesküla 4Paide linn-
304Aleksandra Moskalkova 4Paide linn-
142Annabell Kalaus 4Paide vald-
10Elina Alajan 4Paide linn-
229Emili Kõonurm 4Paide linn-
755EMMA LEIN 4-
653Emma Loree Vilipõld 4Kareda vald-
21Emma-Liisa Annama 4Paide vald-
284Isabel Martin 4Paide linn-
375Jete-Liise Paltsmar 4Paide linn-
616Keitlyn Unt 4Paide linn-
118Kerli Jakimainen 4Paide linn-
712KIRKE GLOOR 4-
451Krisabel Emilia Rebane 4Paide linn-
706LAURETTE KOHV 4-
362Lenna Ottisaar 4Paide vald-
105Liisa-Maria Indus 4Paide linn-
70Lisandra-Crisette Galindons 4Paide linn-
690LIV GRETE RAUDSEPP 4-
5Loreen Abner 4Paide linn-
516Loreen Siivesti 4Pärnu-
470Mariel Rudissaar 4Paide linn-
185Marta Elli Kiuru 4Paide linn-
225Melissa-Mia Kuusmaa 4Paide-
71Miia Grandberg 4Paide linn-
289Miia Mass 4Paide linn-
411Miia Pruual 4Koigi vald-
303Natali Morozov 4Paide linn-
396Nora-Liisa Piigert 4Imavere vald-
482Ria-Loviise Saaremaa 4Paide-
453Sandra Reidak 4Paide vald-
198Sofia Heleen Koit 4Paide-

4 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
36Andre Block 4Paide linn-
90Armin Hints 4Paide linn-
686ATS SAAR 4-
484Brendon Sagor 4Paide linn-
48Erik Eglit 4Tallinn-
650Frank Viirmaa 4Paide linn-
741GREGOR RAAMAT 4-
210Harry Kotkas 4Viimsi vald-
269Herman Luts 4Tallinn-
119Jarmo Jaska 4Paide linn-
320Jasper Naaber 4Tallinn-
247Joonas Lemvald 4Imavere vald-
648Joonas Viidemaa 4Maardu-
227Juhan Kõnno 4Paide linn-
391Kairo Petsaar 4Paide linn-
259Karl-Marcus Lindre 4Roosna-Alliku vald-
756KASPAR JÜRJEN 4-
167Kevin Kazlov 4Paide linn-
202Kevin Komarov 4Paide linn-
432Kiur Pärn 4Paide linn-
681KRISTOFER ROBIN KAARE 4-
723KULDAR KRIMM 4-
697KÄSPER KIIS 4-
615Markus Jüri Umal 4Paide linn-
742MARTEN ARAK 4-
300Marten Moorits 4Paide-
116Miko Marten Jaanof 4Paide linn-
223Oliver Kuuse 4Paide linn-
493Oliver Salmu 4Paide linn-
85Orm Oskar Heinsalu 4Paide-
32Rasmus Avloi 4Paide linn-
374Rasmus Palmsaar 4Paide linn-
488Siim Sala 4Paide linn-
127Steven Jõekallas 4Paide-
450Timo Raudsepp 4Paide linn-

5 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
128Adeele Jõgi 5Tallinn-
399Adeele Piirsalu 5Koeru vald-
691ADELE LEINEMANN 5-
483Alisa Saariste 5Paide linn-
40Anna Buatier 5Roosna-Alliku vald-
257Beatris Lilienthal 5Tallinn-
14Deliise Algpeus 5Järva-Jaani vald-
535Elsbet Steinberg 5Tallinn-
53Emili Eilmann 5Imavere vald-
510Emily Selter 5Paide linn-
354Grete Oro 5Paide-
382Hanna-Brith Pelt 5Imavere vald-
361Helene Katreen Osula 5Paide linn-
624Helmi Vahter 5Tallinn-
114Janette Elfriede Jaago 5Tallinn-
727JENNIFER TUBLI 5-
348Kaisa Okas 5Paide linn-
170Karola Keerles 5Paide linn-
355Keandra Ortikova 5Paide linn-
631Keidy-Merili Valdmaa 5Tallinn-
514Kelli Sihvart 5Paide linn-
429Kätriin Pärle 5Paide linn-
148Laura Kalmus 5Paide linn-
373Laura Palmsaar 5Paide linn-
311Liis Marii Mägi 5Paide linn-
573Liisel Tempel 5Viimsi vald-
557Lorete Tammepõld 5Pärnu-
66Margaret Festsin 5Paide linn-
360Meeri-Mai Osolin 5Paide linn-
798MIA STAMM 5-
641Mia Anelle Vene 5Paide linn-
428Mirell Pärl 5Paide linn-
699NELE-LIIS REEMANN 5-
365Olivia Ovel 5Paide linn-
745RENATA ELIIS JALLAI 5-
521Stella Emilia Sild 5Paide linn-

5 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
87Arman Hindreku 5Paide-
580Armin Tikk 5Paide linn-
581Aron Tischler 5Paide linn-
331Atso Nugis 5Paide linn-
52Cris Eilmann 5Imavere vald-
240Hendrik Laas 5Paide linn-
291Hendrik Matsi 5Roosna-Alliku vald-
560Henrik Tammiste 5Saue vald-
738HUGO PEDIUS 5-
406Hugo-Mattias Pops 5Roosna-Alliku vald-
554Jan Tamme 5Paide linn-
295Janar Mihkelsoo 5Sauga vald-
551Joosep Talviste 5Paide vald-
262Jürgen Loddis 5Paide linn-
793KAREL OTTO TAALER 5-
86Karl Martin Helenurm 5Paide vald-
150Karl-Erik Kangro 5Väätsa vald-
46Keron Eellermaa 5Paide linn-
188Kert Kiveste 5Paide vald-
407Kristo Porval 5Paide-
673LASSE VISMANN 5-
147Martin Kalle 5Ambla vald-
372Martin Eduard Palm 5Paide vald-
343Oscar Närep 5Are vald-
260Raiten-Marten Lindre 5Roosna-Alliku vald-
513Randel Sepp 5Imavere vald-
645Rasmus Vettik 5Paide-
469Roger Rosme 5Paide linn-
486Roger Saks 5Paide linn-
29Sander Asu 5Paide linn-
121Sander Jorš 5Tallinn-
419Siim Punapart 5Paide vald-
660Tristan Toomas Vodi 5Tallinn-
496Uku Salum 5Paide linn-

6 aastaste tüdrukute jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
383Adeele Pennert 6Paide linn-
209Adele Kotkas 6Viimsi vald-
685ANNI SAAR 6-
421Berta Põder 6Pärnu-
129Desiree Jõgi 6Tallinn-
628Diomi Laureen Vainumäe 6Paide linn-
454Elenor Reinaste 6Paide-
707EMMELIINE TSELJADINOVA 6-
305Grete-Mia Murd 6Paide-
448Hanna Misella Raudava 6Paide linn-
347Heili Okas 6Paide-
549Jaanika Talts 6Väätsa vald-
322Janeli Neido 6Paide linn-
293Johanna Kristina Meesak 6Paide-
607Kairiin Tõnise 6Paide linn-
154Karola Karell 6Paide vald-
703KAROLIINA SELLI 6-
733KAROLIN VILL 6-
503Katriine Seeberg 6Paide vald-
297Käroli Miller 6Paide-
204Käti Kool 6Paide linn-
61Laura Enn 6Väätsa vald-
652Laura-Liis Vikat 6Ambla vald-
323Laura-Maria Neudorf 6Väätsa vald-
145Leila Kaldam 6Paide linn-
519Liisa Sild 6Paide linn-
462Liisbet Rohtla 6Paide linn-
743LISA-MARIE ARAK 6-
218Lisandra Kruusement 6Paide linn-
461Lisandra Rogov 6Paide linn-
80Lisanna Hallimäe 6Paide linn-
296Margit Mikutaite 6Tallinn-
376Maribell Paltsmar 6Paide linn-
298Marite Moorits 6Paide-
199Mia-Marii Koitla 6Paide linn-
705MIRELL KOHV 6-
559Mirtel Tammik 6Albu vald-
517Sandra Siivesti 6Pärnu-
457Teele Renser 6Paide-

6 aastaste poiste jooksus osalesid, tähestikulises järjestuses

koht number nimi vanus elukoht tulemus
795ANDRE NÕMMIK 6-
1Andreas Aabla 6Paide linn-
338Arto Nõmmik 6Paide linn-
377Cristofer Parm 6Paide linn-
106Evert Int 6Paide linn-
422Georg Põder 6Roosna-Alliku vald-
651Greg Viirmaa 6Paide linn-
694GREGOR PÕDER 6-
242Hanno Lehemets 6Paide linn-
547Hans Heiki Tahur 6Paide linn-
57Jaanek Eisan 6Tapa-
668JAKOB TIKERPALU 6-
623Janno Vahesalu 6Paide linn-
219Joel Kruuts 6Paide linn-
410Johan Adrian Prokopovitš 6Sauga vald-
168Karl Marten Kattel 6Paide linn-
206Kaspar Koppel 6Tartu-
472Kaspar Rõkovanov 6Kareda vald-
718KASPAR TREIER 6-
532Kaupo Soroka 6Väätsa vald-
49Ken-Marten Eibak 6Türi vald-
649Kert Viiklaid 6Paide linn-
151Krister Kangro 6Paide vald-
67Kristian Fomin 6Narva-
346Kristo Ojaste 6Paide linn-
278Maark Maimann 6Roosna-Alliku vald-
123Marco Junja Viana 6Paide linn-
100Marten Ilger 6Paide-
787MARTEN PUUORG 6-
144Martin Kalda 6Paide linn-
436Mikael Pärnsalu 6Paide-
700MIRKO ROHTJÄRV 6-
234Oliver Köhler 6Paide linn-
667OSKAR VAHEMETS 6-
261Praien Ling 6Paide vald-
790RAMON VIILUP 6-
333Randel Nugis 6Paide vald-
639Rasmus Veiksalu 6Varbla vald-
679RICO MIHHAILOV 6-
403Robi Pilv 6Paide linn-
619Romet Vahar 6Paide linn-
696RUUDI REINUMÄGI 6-
194Samuel Klettenberg 6Paide linn-
73Sander Grauen 6Keila-
713STEN KASPAR MÖLDER 6-
590Teven Traal 6Paide linn-
95Tristan Homin 6Albu vald-
111Tristan Ivanov 6Paide-
662Uku Vors 6Paide linn-

7 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1558Mariete Tammepõld 7Pärnu4:47,86
2565Pauline Tanis 7Tallinn4:59,06
3211Ly Kotkas 7Paide5:00,15
4530Marii Soosalu 7Roosna-Alliku vald5:11,90
5677GITHA-ELIZABETH PUULMANN 75:16,34
6799EMMA-HENETTE TOOMING 75:16,66
7589Tairi Tops 7Väätsa vald5:20,74
8674KEETE KALJU 75:26,55
9340Iris Madleen Nõmper 6Tallinn5:27,10
10456Getter-Liis Reinvart 7Väätsa vald5:27,62
1183Mia Mirthel Heinla 7Roosna-Alliku vald5:29,30
12138Meribel Kahro 7Paide linn5:49,19
13310Käti Mägi 7Paide linn5:51,18
14750MIIA MIRELLE LEPANURM 75:54,88
15149Mirjam Kalmus 7Paide linn5:55,18
16439Annegret Raap 7Paide5:55,47
17587Anabel Toome 7Ambla vald6:00,68
18487Lenna Saksniit 7Paide linn6:14,10
19640Leene Veldre 7Paide linn6:14,81
20107Annalin Ivanov 7Paide6:17,80
21569Lilli Johhanna Teas 7Imavere vald6:26,50
22720GRETE MICHELSON 66:29,05
23542Sandra Šelgunov 7Imavere vald6:34,14
24710MIRTEL NATUS 76:36,47
25184Mia-Mai Kirss 6Paide linn6:48,60
26178Kerda Kikerpill 7Paide linn6:55,51
27600Elizaveta Tsipp 7Paide linn7:04,36
28115Maarja-Marite Jaanof 7Paide linn7:04,99
29445Heleriin Rander 7Tallinn7:07,86
30621Andra Miia Vaher 7Paide linn7:11,68
31638Hanna-Liisa Vassar 7Paide linn7:15,50
32152Kätriin Kangro 7Väätsa vald7:23,18
33688HELEN KIRSS 77:25,68
34224Pille- Riin Kuusik 7Väätsa vald7:28,81
35531Saara Elise Sootla 7Väätsa vald7:29,37
36598Carolin Truumees 7Paide linn7:39,06
3758Grete Eisenberg 7Paide linn7:49,06
38477Kertu Adele Saar 7Paide linn7:51,69
39692LENNA VISMANN 78:05,46
40371Kristel Palm 7Paide vald8:05,84
41318Sandra-Marie Männiste 7Imavere vald8:06,36
42277Marinelle Maasing 7Imavere vald8:07,09

7 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1459Ramon Ridalaan 7Kiili vald4:18,20
247Rasmus Eelsaar 7Paide linn4:29,76
3588Steven Tooming 7Paide linn4:34,01
4442Robin Randalainen 6Imavere vald4:37,74
5273Aron Maarend 7Paide linn4:37,99
6711GERT GLOOR 74:43,04
7748DANIIL MARINITS 74:50,46
8744RANEL JALLAI 74:50,97
9366Ken-Raidon Paabos 7Paide5:00,53
10370Jeremy Pakkanen 7Paide5:01,20
11177Konrad Kesküla 7Paide linn5:02,71
12611Martin Udam 7Paide linn5:03,05
13335Uku Nugis 7Paide linn5:04,14
14805MATHEO NUGA 75:05,34
15412Oliver Pruual 7Koigi vald5:06,05
1676Airon Haarde 7Paide linn5:06,71
1760Teodor End 7Paide linn5:07,00
18 458Bert Repnau 7Imavere vald5:09,37
19 414Joosep Pudel 7Roosna-Alliku vald5:15,69
20 11Kevin Alev 7Paide5:21,23
21 570Lukas Martti Teas 7Imavere vald5:21,54
22 498Magnus Sapp 7Paide linn5:22,53
23 801KRISTOFER VALLING 75:27,01
24 610Marko Udam 7Paide linn5:28,99
25 64Ken-Kenneth Erm 7Imavere vald5:36,33
26 160Karl-Kristo Karu 7Paide5:39,49
27 701KALMER SOONISTE 75:42,64
28 785MARTEN TIIDRUS 65:42,92
29 141Olari Kala 7Imavere vald5:43,31
30 678ROMETH HAREND 75:54,79
31 249Henriko Lepanurm 7Paide linn5:57,42
32 555Kevin Tamme 7Roosna-Alliku vald5:58,00
33 302Andre Morel 7Paide linn6:03,31
34 659Tristan Vissak 7Paide linn6:04,27
35 543Kaur Zahkna 7Paide6:07,16
36 239Remy Laar 6Tallinn6:10,83
37 37Andreon Block 7Paide6:12,48
38 595Romet Troost 7Paide6:12,92
39 69Gerto Galidons 7Paide linn6:13,44
40 552Paul Marcus Talviste 7Paide linn6:14,40
41 538Christian Suuressaar 7Paide6:15,59
42 337Mihkel Georg Nõmm 7Paide6:16,59
43 159Tomi Karro 7Paide linn6:17,61
44 38Indrek Bombul 7Paide vald6:22,53
45 465Roger Roosileht 7Paide6:40,21
46 562Andre Tammleht 7Paide linn7:12,49
47 389Gregor Peterson 7Pärnu7:42,22
4830Oskar Averson 7Paide8:00,32

8 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1625Matilda Vahter 8Tallinn4:28,99
2181Carolin Kirs 8Paide linn4:39,26
33Alandra Aasma 8Paide4:40,87
4478Lisandra Saar 8Paide linn4:53,88
5275Made-Marleen Maasi 8Kareda vald4:54,67
6784MAREN TIIDRUS 85:03,62
7431Elis Pärn 8Paide linn5:08,21
8109Luisa-Mirell Ivanov 8Paide linn5:08,64
9155Anni Karing 8Paide5:08,93
10441 Marta Rajaveer 8Paide linn5:09,66
11783RHEA SILVIA ROOSMÄE 85:20,24
12553 Kristel Tamm 8Paide linn5:21,42
13717LISETTE UUS 85:21,72
14643Liis-Marie Vengerfeldt 8Viljandi vald5:30,56
1526Reelika Arro 8Paide vald5:41,41
16264Frida Loog 8Tartu5:48,51
1743Laura-Sandra Bäärt 8Imavere vald5:50,10
18735JOHANNA SOO 85:51,76
19405Säde Poll 8Paide5:55,17
20661Mia Vors 8Paide linn6:01,20
21245Laura-Lii Lemküll 8Paide linn6:14,41
22330Nora Loreen Norma 8Paide linn6:14,70
23792ANN MARII SAAR 86:18,05
24684MIIA SAAR 86:18,78
25416Anette-Liisa Pukmann 8Paide linn6:22,77
26268Angelina Luzetskaja 8Paide linn6:34,83
27433Kristella Pärn 8Tallinn6:45,39
28276Marilin Maasikas 8Paide linn6:49,52
29393Eliis Pihlak 8Rakvere6:53,78
302Kertu Aabla 8Paide linn6:57,75
31351Grete Marie Olde 8Paide linn7:01,70
32113 Kelli Ivask 8Paide linn7:03,87
33235Kätriin Kööp 8Paide linn7:06,15
34571Karmely Eliis Tegelmann 8Paide linn7:08,34
35173Mirjam Kerb 8Väätsa vald7:10,08
36526Aneta Sivtšik 8Paide linn7:15,74
37125Ronja Juuse 8Väätsa vald7:20,64
38388Lee Pesti 7Väätsa vald7:23,40
39328Helis Noodla 8Väätsa vald7:33,48
40312Maire Mänd 8Roosna-Alliku vald7:50,02
41179Rain Kinsiver 8Paide linn8:00,00

8 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1420Andreas Põder 8Paide linn4:05,93
2528Kristen Soha 8Rae vald4:11,82
3504Kristen Seeberg 8Paide vald4:16,94
4120Marten Jorš 8Tallinn4:21,36
5572Keiro Stevon Tegelmann 8Paide linn4:28,98
6501Karl Gustav Savi 8Paide linn4:30,31
724Robin Arniste 8Tallinn4:32,01
8336Kaspar Nurmsalu 8Paide linn4:37,71
9722GUSTAV VILK 84:38,09
10489Younes Salami 8Roosna-Alliku vald4:45,96
1120Breneth Amos 8Tallinn4:49,29
12747MARTIN ARULA 84:50,22
13657Kaur Vilpuu 8Paide linn4:52,87
14491Kevin Gustav Salmu 8Paide linn4:58,84
15380Robin Peetsalu 8Paide linn5:03,16
16392Kaspar Pettai 8Paide linn5:04,33
17423Pärtel Põder 8Pärnu5:08,48
1828Randon Asu 8Tallinn5:12,36
19186Marten Kiuru 8Paide linn5:17,01
20364Ott Ottisaar 8Paide vald5:17,32
21327Robin Nikker 8Kose vald5:23,06
22546Karlis Tabun 8Paide linn5:27,21
2334Cristopher-Raul Bekker 8Roosna-Alliku vald5:29,31
24635Markus Valting 8Paide linn5:34,46
2523Keiro Anvelt 8Imavere vald5:35,82
26758MARTIN KEELMANN 85:37,26
27286Mihkel Martjak 8Koeru vald5:40,38
28576Rasmus Teter 8Koigi vald5:44,01
29606Janari Tusis 8Paide linn5:45,42
3025Märten Erik Arold 8Paide linn5:49,76
31183Karl Erik Kirss 8Paide linn5:54,22
32509Erki Selli 8Paide linn6:03,12
33220Mairon Kuik 8Paide linn6:11,28
34719ROMET PALMIPUU 86:15,11
35584Tairo Tischler 7Paide linn6:20,54
36187Ken Krister Kiveste 8Paide vald6:24,98
3756Raul Eilmann 8Imavere vald6:33,11
38455Ruuben Reinaste 8Paide6:34,04
39597Hannes Truska 8Kareda vald6:35,45
40324Richard Neudorf 8Väätsa vald6:36,01
41499Silver Sarapik 8Väätsa vald6:38,67
42358Mattias Orumaa 6Väätsa vald6:44,32
43197Kert Kohk 8Paide6:46,91
44285Mattis Martjak 8Paide linn6:52,59
45523Oliver Simmer 8Paide linn7:15,10
468Kevin-Mattias Ahveldt 8Väätsa vald7:17,51
47182Matthew Kirsimets 8Väätsa vald7:18,60
48437Stefan Pärnsalu 8Paide7:35,94
4968Martin Fomin 8Narva7:40,69

9 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1122Laura Juhanson 9Paide linn3:58,98
2256Elina Liiv 9Paide linn4:21,38
3561Maria Tammiste 9Saue vald4:25,53
4139Andramaria Kaitsa 9Paide linn4:30,78
5566Sheril Tankler 9Paide linn4:32,11
6578Grete Tiitus 9Sauga vald4:40,98
7669ELISABETH TIKERPALU 94:49,83
892Lisete Hints 9Paide linn4:53,54
9214Kädi Krebsbach 9Koeru vald4:53,92
10117Mirtel Jaas 9Paide linn5:01,66
11102Elisa Ilves 9Paide linn5:02,39
12440Elerin Raap 9Paide5:06,35
13313Marili Mänd 9Roosna-Alliku vald5:08,52
14153Isabel Kangur 9Paide linn5:14,77
15248Heili Lepanurm 9Paide linn5:18,20
16172Laura Liisa Kelder 9Paide vald5:19,42
1782Mariken Hein 9Paide linn5:23,10
18476Karola Saar 9Albu vald5:24,54
19591Janete Treial 9Paide linn5:25,98
20539Birgit Sõrmus 9Paide linn5:26,29
21176Emma Kesküla 9Paide linn5:26,88
22424Riti Põder 9Roosna-Alliku vald5:41,21
23349Karola Okas 9Paide linn5:42,39
24568Lauraliis Teas 9Imavere vald5:43,12
2565Anette-Frida Evardi 9Paide linn5:43,39
26612Marta Udu 9Paide linn5:44,03
27408Johanna Prey 9Paide linn5:44,42
28314Merili Mänd 9Roosna-Alliku vald5:44,73
29602Meribel Tšetšotka 8Imavere vald5:49,44
30288Merili Martsepp 9Imavere vald5:49,80
3159Anete Elvelt 9Paide linn5:54,01
32401Bibi Loore Pilipenko 9Väätsa vald5:56,92
33339Lisandra Nõmmik 9Imavere vald5:59,28
34398Diandra Piirikuus 9Paide linn6:00,64
35475Kairit Saar 9Paide linn6:01,05
36250Berit Lepp 9Paide linn6:04,92
37746JANELY SUUDER 96:08,12
38665Miisa Mai Vürmer 9Tallinn6:12,42
39698ARNIKA VÕHMAR 96:12,78
40205Eliise Koovit 9Paide linn6:13,04
41166Kätrin Kazlauskas 9Roosna-Alliku vald6:15,39
42807ELIISE VEIERMANN 9Türi vald6:19,04
43189Jessika Kivimurd 9Imavere vald6:25,47
44577Janne Tiiter 9Väätsa vald6:28,98
45438Helena Päären 9Paide linn6:30,17
46479Maria Lotta Saar 9Imavere vald6:35,85
47137Lisette Kabonen 9Väätsa vald6:38,02
48474Eliise Saar 9Paide linn6:45,14
49687Eliise Vill 9Roosna-Alliku vald6:49,30
50345Kristiina Ojaste 9Paide linn6:50,88
5163Liilia Ennok 9Väätsa vald7:00,73
52614Desiree Umal 9Paide linn7:21,59
53709ALEXANDRA TIHVAN 97:31,92
54279Hanna Marie Mandre 9Paide linn7:36,10
55806EMMA VEIERMANN 9Türi vald8:00,00

9 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1460Romet Ridalaan 9Kiili vald3:48,64
272Kaspar Grauen 9Keila3:55,24
3575Gregor Tepp 9Rakvere3:59,84
4494Ronan Salmu 9Tallinn4:17,04
5731ENRIKO PAOSALU 94:24,63
6228Mart Kõnno 9Paide linn4:30,03
7267Mairon Luhamaa 9Imavere vald4:32,21
8789MARTIN ARRO 94:32,47
9759MARKUS TIKKA 94:42,34
10666Marek Õun 9Paide linn4:45,19
11217Kregor Kruusalu 9Koeru vald4:49,02
1231Andreas Avloi 9Paide linn4:52,22
13520Oliver Sild 9Paide linn4:53,97
14387Joosep Perm 9Paide linn4:59,95
1550Hugo Eiche 9Paide5:01,06
16676CARL-ERIC PUULMANN 95:11,45
17644Andry Veskimäe 9Paide linn5:17,51
18200Even Koka 9Väätsa vald5:20,45
1998Robin Härm 9Imavere vald5:21,24
2079Hektor Hallimäe 9Paide linn5:22,69
21332Otto Nugis 9Paide5:24,83
22243Kerdo Lehtmets 9Paide linn5:26,80
23632Rasmus Valgma 9Martna vald5:32,96
24306Kristjan Muuga 9Väätsa vald5:34,32
25800HENDRIK VALLING 95:38,88
26646Robin Vettik 9Paide linn5:40,13
2716Jasper Alla 9Paide linn5:41,51
28466Romet Roosileht 9Paide5:44,35
29356Kris - Mario Ortikova 9Paide linn5:44,87
30255Andre Liidaru 9Paide linn5:47,72
31236Martin Kütt 9Paide linn5:48,44
32452Markus Reidak 9Paide vald5:54,00
3354Lembitu Eilmann 9Pajusi vald6:03,24
34307Ilmar Mõistlik 9Tallinn6:06,90
35683KRISTJAN SAAMUEL TAMM 96:13,10
36316Tarvi Mändla 8Väätsa vald6:16,98
37636Romet Valting 9Paide linn6:23,10

10 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
112Meril Adeela Alev 10Tori vald8:16,89
2728Paula Vahter 10Tallinn9:09,05
3435Meribel Pärn 10Paide linn9:16,39
4730HENELIN MIKIVER 109:22,72
5751LISETTE LEIN 109:23,48
6241Stella-Maria Last 10Paide linn9:27,36
7618Inger Uutsalu 10Saku vald9:48,21
8221Triinu-Liis Kuriks 10Tartu9:53,01
9594Annabel Trommel 10Paide linn10:10,21
1013Merli Johanna Alev 10Tori vald10:14,59
11593Sandra Triisa 10Paide linn10:24,03
12663Age Vunder 10Paide linn10:42,59
136Kätli Adalov 10Viljandi vald10:46,52
14124Loreena Jurtom 10Paide linn10:47,27
15803SOPHIA PARKTAL 1010:52,51
16359Vanessa Melina Orumaa 10Väätsa vald10:54,54
17760KAROLIN KEELMANN 1010:55,81
1851Anna-Liisa Eilmann 10Imavere vald11:06,82
19655Catlin Villonen 10Paide linn11:23,38
20693KRISTIINA TSIMBOTA 1011:23,82
21463Ingermai Rohtsalu 10Imavere vald11:37,20
22724LAURA ÕIGE 1012:07,21
23213Karoliine Heinmaa 10Paide linn12:17,35
24353Sandra Orgea 10Paide linn12:24,29
2597Helena Hurt 9Väätsa vald12:26,15
26326Annabel Nikker 10Kose vald12:29,54
27656Hanna-Maria Vilms 10Paide linn12:36,86
28794ALISSA MARLEEN TÕLGU 1012:38,53
2999Hanna-Liina Härma 10Paide linn12:45,13
30502Moonika Schasmin 10Imavere vald13:03,33
31315Evelyn Mändla 10Paide linn13:16,37
3242Kädi-Liis Bäärt 10Imavere vald13:22,55
33140Gerli Kala 10Imavere vald13:44,70
34131Hanna Jürgens 9Pärnu13:45,95
35567Jane-Ly Tapp 10Paide linn13:57,88

10 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1596Andreas Trumm 10Tartu7:16,25
241Arkadi Burujan 10Paide linn7:28,77
3505Herman Seire 10Tallinn7:39,12
4497Keimo Salumäe 10Imavere vald7:48,97
5664Tom Mario Välja 10Paide linn8:23,92
6299Marko Moorits 10Paide8:56,78
7415Robert Pudel 10Roosna-Alliku vald9:24,89
8704UKU TAMBERG 99:30,24
9617Karli Sven Uurits 10Saue9:44,35
10797AGOR NÕMMIK 1010:28,19
11605Raul Tubarik 10Tallinn10:43,05
12525Sander Sivkov 10Imavere vald10:52,62
13301Martin Paul Moorits 10Imavere vald11:31,30
14126Marcus Jõekallas 10Paide linn11:35,93
15294Remo Meos 10Paide linn11:49,23
16675KAUR MUZAKKO 1013:42,30
17796HENDRI SAKS 1016:51,33

11 aastaste tüdrukute jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
118Maria Liis Alt 11Väike-Maarja vald7:39,38
255Maria-Eliise Eilmann 11Pajusi vald8:21,98
3522Alina Simmer 11Paide linn8:36,29
4564Evelin Tanis 11Tallinn8:38,68
5134Keitlin Jüristo 11Paide9:30,47
6265Leida Riin Loog 11Imavere vald9:37,83
722Elina Anvelt 11Imavere vald9:40,46
8395Viktoria Pihlak 11Rakvere9:47,97
9634Lilli Valting 11Paide linn10:10,44
10533Kai Stamm 11Roosna-Alliku vald10:56,61
11357Claudia Isabel Orumaa 11Väätsa vald10:58,95
1278Sandra Hallika 11Paide vald11:18,62
13627Anett Vahtramäe 11Paide linn11:52,77
1427Regiina Arro 11Paide vald12:01,38
15252Kadi Lepp 11Imavere vald12:46,70
16317Grete-Liis Männiste 11Imavere vald12:50,32
17425Evely Põderson 11Paide linn12:50,53
18272Heily-Anette Läänesaar 11Imavere vald13:43,83

11 aastaste poiste jooksu tulemused

koht number nimi vanus elukoht tulemus
1585Martin Tomberg 11Tallinn7:22,45
24Sten Andreas Aasma 9Paide linn7:51,45
39Mart Airik 11Keila8:04,70
4381Timo Pekka 11Paide8:39,43
5629Maur Heron Vainumäe 11Paide linn8:42,13
6133Joosep Jürissaar 11Imavere vald8:43,49
7481Tristan Saar 11Imavere vald9:07,95
874Kunter Grupmann 11Paide vald9:13,33
9207Jevgeni Koronova 11Paide9:17,06
10721JUSS VILK 119:20,67
11788MARTIN FEKLISTOV 119:21,71
12341Karl Hendrik Nõmper 11Tallinn9:41,67
13171Ken_Kristjan Kelder 11Paide9:52,89
14579Rasmus Tiitus 11Sauga vald10:21,38
15583Keiro Tischler 11Paide linn10:44,34
1617Reio Allsaar 11Imavere vald10:59,31
17630Kristopher Valdma 11Paide linn11:03,44
18601Kristjan Tšetšotka 11Imavere vald11:23,72
19647Guilherme Viana Blatt 11Paide linn11:27,89

 

Peakohtuniku poolt kinnitatud lõplik protokoll.